فروشگاه تمام عرض

اخذ ویزا

اخذ ویزای مسافرتی

اخذ ویزا مسافرتی

در این مقاله قصد داریم اخذ ویزای مسافرتی را بررسی کنیم،بهترین گزینه برای گذران اوقات فراقت سفر به خارج از کشور و آشنایی با فرهنگ و تمدن های گوناگون است. ویزای توریستی استرالیا

اما مسافرت خارج از کشور آسان نیست و تنها با یک بلیط هواپیما امکان پذیر نمی باشد به این دلیل که اکثر کشور ها برای ورود افراد خارجی به کشور دارای قوانینی هستند که مهمترین آن ها اخذ ویزای مسافرتی است ویزای توریستی را کشور مقصد سفر صادر می کند و به این معنی است که این کشور اجازه لازم برای ورود شما در کشور خود را داده اند و حضور شما را تایید می کنند. ویزای توریستی آلمان

ویزا های مسافرتی عموما موقت هستند و مدت زمان آنها بستگی به علت سفر و کشور مقصد دارد ویزا به صورت یک مهر یا برچسب در پاسپورت درج می شود به همین دلیل بعضی از افراد ویزا و پاسپورت را یکی میدانند که این تصور  اشتباه است .(ویزا خزل)

چطوری ویزا بگیریم

در خصوص مراحل اخذ ویزای مسافرتی باید با دردست داشتن پاسپورت به سفارت کشور موردنظرتان بروید، همراه داشتن پاسپورت الزامی است به این خاطر که سفارتخانه شما را با پاسپورت می شناسد و کارت ملی یا شناسنامه برای آن ها مورد تایید نیست. ویزای توریستی کانادا

پاسپورت شما باید حداقل به مدت ۶ ماه اعتبار داشته باشد. به دلیل اینکه اخذ ویزای مسافرتی زمان زیادی می خواهد هیچوقت آن را به لحظه آخر موکول نکیند و تلاش کنید هر چه سریع تر ویزای مسافرتی خود را تهیه کنید.

چه نوع ویزایی تهیه کنیم

در خصوص اخذ ویزای مسافرتی، باید به این نکته توجه داشت که ویزا ها انواع مختلفی دارند براساس نیاز شما و هدفتان از سفر پس با ارائه مدارک لازم ویزای مناسب برای شما صادر می شود.

انواع ویزا عبارت است از : ویزای توریستی، تجاری ، دانشجویی که شایان ذکر است برای سفر خود باید ویزای مناسب تهیه کنید درغیر این صورت ممکن است در طول سفر دچار مشکلاتی شوید.(اخذ انواع ویزا) 

انواع ویزا از نظر تعداد دفعات ورود و خروج :

  • Single : در این مدل ویزا مسافر تنها یک بار حق ورود به کشور را  دارد و پس از آن ویزای او باطل می شود.
  • Double.  : در مدتی که ویزا اعتبار دارد فرد می تواند دوبار به کشور سفر کند.
  • Multiple: تا زمانی که ویزا اعتبار دارد مسافر می تواند به کشور ورود و خروج داشته باشد.
  • ویزای صفربار ورود: این نوع ویزا، ویزای ترانزیت فرودگاهی نامیده می شود که برای عوض کردن هواپیما در فرودگاه بعضی از کشور ها لازم به داشتن این ویزا هستیم در این ویزا شما اجازه خروج از فرودگاه را ندارید ، در بعضی از کشورها ویزای ترانزیت فرودگاهی حتی برای تعویض هواپیما و جواز خارج شدن از هواپیما، رفتن به سالن ترانزیت و سوار شدن به هواپیما به مقصد کشور بعدی هست.  اکثر کشورهای اروپایی برای مالکان پاسپورت های ایرانی این ویزا را تقاضا می کنند.

برای آگاهی از چگونگی اخذ ویزای مسافرتی و دریافت آن با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

برای مطالعه درباره انواع ویزا اینجا را کلیک کنید.

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروه کنید به نوشتن و دکمه اینتر را برای جستجو بزنید

سبد خرید
Check Our FeedVisit Us On Instagram