فروشگاه تمام عرض

فرم ارزیابی توریستی

اصول سرمایه‌گذاری در کانادا

اصول سرمایه‌گذاری در کانادا را بدانید

سرمایه‌گذاری هوشمند می‌تواند به شما کمک کند تا اهداف مالی مهمی مانند خرید یک خانه و یا بازنشستگی یا مهاجرت را به‌راحتی انجام دهید. چه شما یک تازه‌کار در سرمایه‌گذاری هستید یا نمونه سرمایه‌گذاری‌های متنوعی در سهام، اوراق‌قرضه، سرمایه دوطرفه، یا املاک و مستغلات دارید، این نکات برای سرمایه‌گذاری می‌تواند به شما کمک کند که انتخاب‌های آگاهانه‌ای انجام دهید. برای توصیه منابع را بخوانید تا به شما کمک کنند که گزینه‌های اصول سرمایه‌گذاری در کانادا را به حداکثر برسانید و از اشتباهات رایج اجتناب کنید.(ویزا خزل)

اصول سرمایه‌گذاری در کانادا

چگونه مردم می‌توانند گزینه‌های سرمایه‌گذاری در کانادا را افزایش دهند؟

متنوع کردن سرمایه‌گذاری به شما کمک می‌کند تا به‌وسیله غرق شدن یک یا دو بازی ضعیف مالی شکست نخورید. اگرچه قوانین محکم نحوه تخصیص درصدی را که شما برای سرمایه‌گذاری خاص علامت‌گذاری کرده‌اید، مانند سهام و املاک و مستغلات وجود دارد، در اینجا برخی از دستورالعمل‌های کلی برای سرمایه گذرای در کانادا را در نظر بگیرید:

از حساب پس‌انداز معاف از مالیات (TFSA)استفاده کنید. سود سرمایه، سود سهام و سودی که شما در داخل این حساب‌ها به دست می‌آورید، معاف از مالیات هستند، همان‌طور که هرگونه برداشت آزادی وجود دارد. پول بلندمدت مانند کمک‌های مالی خود را به یک حسابTFSA اختصاص دهید. همچنین اگر در حال حاضر بیش‌ترین پس‌انداز خود را به حساب RRSP اختصاص دهید، به پس‌انداز کردن در یک انبار کمک می‌کنید.

موسسه مهاجرتی نیک اندیش ارزو می تواند در اخذ انواع ویزا به خصوص «ویزای سرمایه گذاری کانادا» شما را یاری نماید.

طوری سرمایه‌گذاری نکنید که توجه زیادی به خود جلب کند. بسیاری از سرمایه‌گذاران این اشتباه را انجام می‌دهند، به‌خصوص آن‌هایی که فاقد طرحی برای خرید سهام هستند.

شهامت آن را داشته باشید که مخالف باشید. هیچ‌کس نمی‌خواهد بر روی عرشه کشتی غرق شود و یا از یک دلیل بازنده پشتیبانی کند. بااین‌حال، درست مانند خرید چیزی در فروشگاه‌های خرده‌فروشی، بهترین زمان برای خرید موقعی است که قیمت آن کاهش می‌یابد.

مقادیر سرمایه‌گذاری‌های مختلف به دنبال هم حرکت نمی‌کنند. زمانی که بر روی سرمایه‌گذاری در کانادا در زمینه رشد سرمایه‌گذاری می‌کنید، ازجمله سهام یا املاک و مستغلات، ارزش سرمایه‌گذاری‌های شما اگر به‌درستی تنوع داشته باشد، یک راند هموارتر پیش رو خواهد داشت.

ارتباط سرمایه‌گذاری و اطلاعات

وقتی اصول سرمایه‌گذاری در کانادا را بدانید.در چیزی که می‌دانید بیشتر سرمایه‌گذاری کنید. در طول این سال‌ها، ما سرمایه‌گذاران موفقی را ملاقات کردیم که ثروت قابل‌توجهی را بدون صرف وقت صرف تحقیق، انتخاب و نظارت بر سرمایه‌گذاری ساختند. برخی سرمایه‌گذاران بیشتر بر املاک و مستغلات تمرکز دارند، زیرا این چیزی است که آن‌ها به‌خوبی درک می‌کنند و با آن احساس راحتی می‌کنند. دیگران پول بیشتری را به همین دلیل در سهام قرار می‌دهند. هیچ‌یک از کدهای یک اندازه برای سرمایه‌گذاران موفق وجود ندارد. فقط مراقب باشید که تمام تخم‌مرغ سرمایه‌گذاری خود را در یک سبد قرار ندهید (برای مثال، حتی روی سهام در همان صنعتی که فکر می‌کنید چیزهای زیادی در مورد آن می‌دانید، به‌تنهایی سرمایه‌گذاری نکنید).

اصول سرمایه‌گذاری در کانادا

در تنوع سرمایه‌گذاری افراط نکنید.

تنوع در یک نقطه خوب است. اگر همه نوع سرمایه‌گذاری در کانادا را خریداری کنید که نمی‌توانید یک بررسی سالیانه اصلی از اصول سرمایه‌گذاری در کانادا را انجام دهید (برای مثال، خواندن گزارش سالانه از صندوق سرمایه‌گذاری‌تان).

سرمایه‌گذاری در بازنشستگی

سهم خود را در برنامه‌های بازنشستگی افزایش دهید، مگر اینکه به پول در دسترس برای اهداف کوتاه‌مدت نیاز داشته باشید.

در برنامه‌های بازنشستگی تهاجمی‌تر باشید. زمانی که به سن بازنشستگی خود رسیدید، احتمالاً اول برای سرمایه‌گذاری در کانادا از برنامه غیر بازنشستگی خود شروع خواهید کرد، چرا؟ به این دلیل ساده که به بازنشستگی شما اجازه می‌دهد تا به رشد خود ادامه دهید، دلارهای مالیاتی شما را نجات خواهد داد. بنابراین، شما باید نسبت به سرمایه‌گذاری خارج از برنامه‌های بازنشستگی نسبت به سرمایه‌گذاری دیگر نسبتاً کم‌تر مهاجم باشید، زیرا این پول برای مدت‌زمان کوتاه‌تر سرمایه‌گذاری خواهد شد.(اخذ انواع ویزا )

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروه کنید به نوشتن و دکمه اینتر را برای جستجو بزنید

سبد خرید
Check Our FeedVisit Us On Instagram