فروشگاه تمام عرض

اقامت دائم آلمان

مهاجرت به المان

زندگی در المان با مهاجرت به المان

در این مطلب سعی داریم در مورد مهاجرت به المان توضیحاتی را برای شما ارائه کنیم . کشور آلمان جز کشور هایی به شمار می رود که تحت شرایطی به مهاجران و اشخاصی که به هر دلیل ویزای آلمان را دریافت کرده اند اقامت دائم ارائه می کند.(ویزا خزل)

اقامت دائم آلمان

به شکل کلی ازدواج با یک تبعه خارجی باعث دریافت اقامت آن کشور می شود . کشور آلمان هم از این قاعده مستثنی نمی باشد . به عبارت دیگر ازدواج با یک تبعه آلمانی باعث می شود که شخص غیر آلمانی موفق به دریافت اقامت آلمان شود.

بعد از دریافت ویزا مهاجر می تواند در آلمان اقامت داشته باشد و به کار و تحصیل بپردازد . بعد از 3 سال اقامت در آلمان می تواند موفق به دریافت مهاجرت به المان شود.

 

دریافت اقامت از طریق حرفه:

دولت آلمان در حال حاضر نسبت به پذیرش نیرو های حرفه ای در رشته های مشخصی انعطاف زیادی پیدا کرده و افراد حرفه ای می توانند در صورت احراز شرایطی که دولت آلمان مشخص کرده اقدام به گرفتن ویزا و اقامت کنند. دولت آلمان برای افراد حرفه ای ویزایی با عنوان بلو کارت در نظر داشته که این کارت انقضای 4 ساله دارد و دارنده این کارت بعد از انقضای زمان می تواند اقدام به دریافت مهاجرت به المان کند.

موسسه مهاجرتی نیک اندیش ارزو می تواند در اخذ انواع ویزا به خصوص «ویزای سرمایه گذاری کانادا» شما را یاری نماید.

گرفتن بلو کارت از طرف دولت آلمان نیازمند کسب شرایط پایین می باشد :

  • مدرک تحصیلی حداقل کارشناسی که از طرف سازمان ارزیابی تایید شده است
  • مسلط بودن به زبان آلمانی سطح C1
  • سابقه کاری حداقل 8 سال در کشور مبدأ
  • پذیرش نیرو های حرفه ای به وسیله ی کمپانی های آلمانی که دارای حقوق مشخصی می باشند

افراد حرفه ای پس از تحصیل شرایط و پیدا کردن شغل مربوطه با رشته می توانند نسبت به گرفتن بلو کارت اقدام کنند.

برای گرفتن مهاجرت به المان از طریق بلو کارت شخص می تواند حداکثر ظرف 33 ماه اقدام کند ولی چنان چه شخص به زبان آلمانی سطح C1 تسلط داشته باشد ظرف 21 ماه می تواند اقدام کند.

اقامت دائم آلمان

گرفتن اقامت از طریق تحصیل:

تحصیل در کشور آلمان از جمله راه هایی است که افراد را برای گرفتن ویزا و اقامت آلمان مشتاق خواهد کرد . هزینه تحصیل در کشور آلمان خیلی پایین و حتی در بعضی موارد رایگان می باشد و احتمالاً این امر باعث می شود تا تحصیل در آلمان مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گیرد.(اخذ انواع ویزا )

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروه کنید به نوشتن و دکمه اینتر را برای جستجو بزنید

سبد خرید
Check Our FeedVisit Us On Instagram