فروشگاه تمام عرض

اقامت دائم در استرالیا

مهاجرت به استرالیا

چگونه اقامت دائم در استرالیا داشته باشیم

مهاجرت به استرالیا (PR)  امتیاز بزرگی برای هر شخص به حساب می آید.  پس از گرفتن اقامت دائم و گذارندن ۳ سال در استرالیا می توانید شهروند استرالیا شوید و پاسپورت استرالیایی دریافت کنید.(ویزا خزل)

اقامت دائم در استرالیا

شخصی که قصد مهاجرت به استرالیا دارد ویژگی های زیر را بدست می آورد :

 • می تواند برای همیشه در استرالیا بماند.
 • اجازه کار به صورت تمام وقت و بدون محدودیت دارد
 • اجازه تحصیل در استرالیا دارد، و شهریه کمتری از دانشجویان بین المللی می پردازد.
 • پس از ورود به استرالیا می تواند برای کارت بانکی مدیکر اقدام کرده و آن را دریافت می کند، این کارت همه هزینه های درمان شخص را تحت پوشش قرار می دهد.
 • بعد از دوسال در صورت بیکار بودن می توانید از دولت حقوق بیکاری بگیرید.
 • در صورت به دنیا آمدن فرزندتان در این کشور به محض تولد سیتیزن استرالیامی شود.
 • می توانید از تسهیلات ۴ درصدی خرید مسکن استفاده کنید و مبلغ آن را تا ۳۰ سال قسط بندی کنید، به صورتی که ۹۵ درصد قیمت خانه به فرد مقیم وام تعلق می گیرد.
 • میتوانید فرزندان خود را به صورت رایگان به مدرسه های تراز اول بفرستد.

ورود اول به خاک استرالیا

وقتی ویزای شما صادر شد، تاریخی تحت عنوان اولین ورود (First Entry) در آن ثبت می شود. که باید حتما قبل از آن تاریخ در استارالیا باشید معمولا نزدیک به یکسال به شما مهلت داده می شود تا اولین سفر خود را به استرالیا انجام دهید. پس از اولین ورود می توانید از استرالیا بیرون بروید. لزومی به ماندن شما نیست ، توجه کنید که اگر اولین ورود را قبل زمان تعیین شده انجام ندهید ویزای شما لغو می شود و بایددوباره اقدام به گرفتن ویزا کنید. همه ورود و خروج شما به وسیله سیستم  Vevo به صورت آنلاین ثبت می شود.

موسسه مهاجرتی نیک اندیش ارزو می تواند در اخذ انواع ویزا به خصوص «ویزای سرمایه گذاری کانادا» شما را یاری نماید.

اقامت دائم در استرالیا

حق پرواز

با مهاجرت به استرالیا یا PR  می تواید 5 سال بدون محدودیت ورود و خروج به استرالیا سفر کنید . اما بعد از 5 سال برای سفر به استرالیا باید سیتیزن باشید یعنی 3 سال در استرالیا اقامت داشته باشیدو یا اینکه ویزای بازگشت به استرالیا تهیه کنید که با اینکار مدت 5 سال دیگر اجازه پرواز خود را تمدید می کنید باید توجه داشته باشید که اجازه پرواز ربطی به نوع ویزای شما ندارد.

در صورتی که کمتر از ۲ سال در استرالیا ساکن باشید می توانید ویزای ۳ ماه بازگشت به استرالیا را اخذ نماید. اگر بتوانید اثبات کنید که در استرالیا زندگی خود را ساخته اید و دلیل موجهی برای نبود خود در استرالیا بیاورید ، در این صورت شاید ۱ سال اجازه پرواز بگیرید تا شرایط خود را با ورود به استرالیا هموار سازید.(اخذ انواع ویزا )

دیدگاه (1)

 • سلام من و فامیلم در اتریش زندگی میکنیم و میخواهم به استرالیا بروم و پناهندگی بدم شما میتونید من را راهنمایی کنید که چطوری ویزا دریافت کنم .ممنون میشم برای جواب

  Mohammad
  پاسخ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروه کنید به نوشتن و دکمه اینتر را برای جستجو بزنید

سبد خرید
Check Our FeedVisit Us On Instagram