فروشگاه تمام عرض

اقامت دائم سوئد

مهاجرت به سوئد

روش های مهاجرت به سوئد

توضیحات اولیه

از چه راه هایی می توان برای  مهاجرت به سوئد اقدام نمود؟ در این مقاله می خواهیم پاسخ مناسبی برای این سوال ارائه نماییم . در صورتی که شما نیز قصد مهاجرت به سوئد را دارید و می خواهید برای دریافت اقامت رایگان سوئد اقدام کنید لازم است با مراحل و اطلاعات کاملی از آن آشنا باشید. بنابراین پیشنهاد می کنیم تا پایان با ما همراه باشید. امیدواریم این نوشته مورد توجه شما قرار بگیرد و برایتان مفید و کاربردی باشد.(ویزا خزل)

اقامت دائم سوئد

دریافت اقامت دائم سوئد:

معمولا از 4  روش می توانید جهت مهاجرت به سوئد اقدام نمایید که در ادامه این مبحث سعی می کنیم هر کدام را به اختصار توضیح دهیم

  • دریافت اقامت دائم سوئد از طریق ازدواج

یکی از ساده ترین و سریع ترین روش های دریافت اقامت دائم ازدواج با فردی است که تبعه سوئد باشد. بر حسب قوانین کشور سوئد در زمینه ازدواج هر شخـص خارجی که با فردی که تبعه ی سوئد است ازدواج نماید پـس از ازدواج می تواند بلافاصله به اقامت سوئد دست پیدا نماید . بـعد اگر شما دوست عزیز به دنبال دریـافت اقامت سوئد می باشید و قصد دارید با یک تبعه ی سوئدی ازدواج نمایید آگاه باشید که با ازدواج با یک تبعه ی سوئدی به سادگی این امر ممکن است.

  • دریافت اقامت از طریق کار

افرادی که می خواهند برای دریافت اقامت سوئد از طریق کار اقدام کنند لازم است که از طرف یک کارفرما از سوئد دعوت به کار شوند یعنی دعوت نامه کاری داشته باشند.

موسسه مهاجرتی نیک اندیش ارزو می تواند در اخذ انواع ویزا به خصوص «ویزای سرمایه گذاری کانادا» شما را یاری نماید.

  • دریافت اقامت سوئد از طریق سرمایه گذاری

یکی دیگر از راه های ساده اما پر هزینه برای دریافت اقامت این است که در این کشور سرمایه گذاری نمایید.به این صورت که می بایست مبلغ ۱۵۰۰۰۰دلار به سوئد منتقل نمایید و در آن جا  کسب و کار خود را راه اندازی نماید. در چنین شرایطی شما موفق به دریافت اقامت دائم سوئد خواهید شد.

  • دریافت اقامت دائم سوئد از طریق تحصیل

در صورتی که شما هیچ کدام از شرایطی که در بالا ذکر شد را برای دریافت اقامت سوئد ندارید، بهترین و مناسب ترین راه باقی مانده برای شما از طریق تحصیل می باشد. در واقع شما بعد از گذراندن تحصیلات خود در سوئد می توانید اقدام به دریافت اقامت دائم این کشور نمایید.

علاوه بر مواردی که اشاره شد راه های دیگری نیز برای مهاجرت به سوئد وجود دارد که در پست های بعدی آن ها را توضیح خواهیم داد.(اخذ انواع ویزا )

اقامت دائم سوئد

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروه کنید به نوشتن و دکمه اینتر را برای جستجو بزنید

سبد خرید
Check Our FeedVisit Us On Instagram