فروشگاه تمام عرض

اقامت دائم لندن

مهاجرت به انگلستان

در لندن زندگی کنید با مهاجرت به انگلستان

از آنجایی که در دریافت ویزای  مهاجرت به انگلستان می توان  یکی از روش های زیر که از  اطمینان بیشتری برخوردار هستند استفاده نمود ؛ در سرمایه گذاری و کارآفرینی البته باید گفته شود که نکته مهم این  است که دریافت ویزا در این دوره بستگی به سود و منفعت کشور میزبان دارد.(ویزا خزل)اقامت دائم لندن

مدارک مورد نیاز برای این اقامت در انگلستان  به این صورت میباشد :

۱ . تکمیل فرم

۲ . پاسپورت دارای اعتبار

۳ ‌. ارائه پرینت حساب بانکی که نشان دهنده موجودی حساب شما می باشد بستگی به درخواست ویزای شما دارد

در این راستا لازم به ذکر است بدانید که می توانید با دریافت ویزای کاری به همراه خانواده به انگلستان سفر کنید به علاوه شما اگر فرزند محصل دارید فرزند شما نیز می‌تواند تحت پوشش ویزای شما قرار بگیرد با در نظر داشتن تخصص شرکت مربوطه یعنی bahar gate ltd در راستای دریافت ویزایمهاجرت به انگلستان در برخی کشورهای دیگر با سرمایه‌گذاری می توانید با ما در تماس باشید.

موسسه مهاجرتی نیک اندیش ارزو می تواند در اخذ انواع ویزا به خصوص «ویزای سرمایه گذاری کانادا» شما را یاری نماید.

اقامت دائم لندن

اقامت دائم لندن از طریق ازدواج:

برای این که شما بتوانید ویزای انگلستان بگیرید بهتر است توجه داشته باشید به این موضوع از ازدواج و ارتباط شما باید ۱۸ ماه گذشته باشد و البته مهمتر از همه اینکه شما نباید به خاطر گرفتن ویزای انگلستان ازدواج کرده باشید که این هم باز شرایط متفاوت به خود را دارا میباشد.

با در نظر داشتن تمامی موارد باید بدانید که سن قانونی برای دریافت ویزا ۱۸ سال می باشد البته این که یکی از طرفین لزوماً باید ویزای انگلستان داشته باشند ، زمانی که دارای فرزندی باشید کاملاً متفاوت می باشد ، برای مهاجرت به انگلستان با ازدواج می توان گفت سه هزار و ۴۰۰ پوند باید پرداخت شود.

و انواع ویزای ازدواج انگلستان و اینکه در صورت کلی اگر بخواهیم این را مورد بررسی قرار دهیم باید بگوییم که دو نوع می باشد.

برای دریافت ویزای ازدواج انگلستان ناگفته نماند که درآمد سالیانه شما باید حدود ۱۸ هزار و ۶۰۰ پوند و شرایطی که سفارت ممکن است برای شما در نظر بگیرداین است که درآمد مالی از طریق کار آزاد و مدارک استخدام را داشته باشید.

در رابطه با نامزدی باید به عرض برسانم که ویزای نامزدی هم وجود دارد ،  برای کسانی است که هنوز ازدواج نکردند البته با مدت کمتری انگلستان ویزا می دهد به صورتی که حدود شش ماه خواهد بود البته زمانی که شما بخواهید ازدواج کنید باید بعد از ازدواج به کشور خود برگشته و ویزای خود را دریافت و یا اقدام کنید.

همانطور که ملاحظه نمودید ویزای ازدواج بسیار مقبول تر از ویزای نامزدی می‌باشد ویزای ازدواج کشور انگلستان ۳۳ ماه می باشد که بعد از اتمام وقت آن می‌تواند برای کسی که ازدواج کرده قابل تمدید باشد البته اگر شرایط لازم را برخوردار باشید می توانید بعد از حدود ۵ سال اقامت دائم بگیرید.(اخذ انواع ویزا )

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروه کنید به نوشتن و دکمه اینتر را برای جستجو بزنید

سبد خرید
Check Our FeedVisit Us On Instagram