فروشگاه تمام عرض

اقامت دائم مکزیک

مهاجرت به مکزیک

مقیم مکزیک شوید با مهاجرت به مکزیک

در این مطلب قصد داریم در مورد مهاجرت به مکزیک توضیحاتی را برای شما ارائه کنیم . شرایط مهاجرت به مکزیک در سال 2019 چگونه است؟ یکی از مواردی که برای متقاضیان سوال شده است ، موضوع مهاجرت به مکزیک و راه های گرفتنمهاجرت به مکزیک است که چگونه می باشد. مهاجرت به مکزیک به دلایل گوناگون مورد توجه کاربران قرار گرفته است ، لذا با در نظر داشتن این موضوع در این مقاله اطلاعات کلی در زمینه مهاجرت به مکزیک و راه های گوناگون مهاجرت به مکزیک در اختیار علاقمندان به این کشور قرار گرفته است.(ویزا خزل)

اقامت دائم مکزیک

انواع ویزای مکزیک

مقاله­ ی حاضر خلاصه­ ای از نظام مهاجرتی مکزیک می باشد و انواع ویزاهای اصلی و راه ­های موجود را برای افرادی شرح میدهد که تمایل دارند برای تفریح، بازنشستگی، تجارت، زندگی و کار و همچنین گرفتن اقامت دائم مکزیک یا گرفتن تابعیت مکزیک به این کشور سفر کنند.

ویزای اقامت موقت

این ویزا برای افرادی است که به مدت بیشتر از ۶ ماه و پایین تر از ۴ سال می خواهند در مکزیک اقامت کنند. ویزای اقامت موقت یک مجوز طولانی مدت قابل تمدید می باشد و دارنده ­ی آن می ­تواند به شکل اقامت موقت غیر مهاجر در این کشور زندگی کند.

موسسه مهاجرتی نیک اندیش ارزو می تواند در اخذ انواع ویزا به خصوص «ویزای سرمایه گذاری کانادا» شما را یاری نماید.

این ویزا با اعتبار ۱ ساله صادر می گردد و به شکل ۲،۱ و ۳ ساله قابل تمدید می باشد . دارنده ­ی این ویزا به شکل اختیاری می­ تواند در این کشور کار کند و امکان وارد شدن و خروج نامحدود برای او وجود دارد. به نوع دیگر دارنده ­ی این ویزا می ­تواند تحت شرایط و مقررات ذکر گردیده در ویزا به مدت حداکثر ۴ سال در مکزیک زندگی کند.

ویزاهای اقامت موقت به دسته ­های گوناگونی تعلق می­ گیرد و به نوع شغل و فعالیت­ هایی بستگی دارند که ضمن سکونت در مکزیک می خواهند آن را انجام دهند . بر حسب مقررات ویزای اقامت موقت شما اجازه دارید تنها بعضی فعالیت­ های به خصوص غیرسودآور و سودآور را بر حسب نوع دسته­ بندی ویزای خود انجام دهید.

معیار اصلی مراجع قانونی مکزیک برای صدور ویزای اقامت موقت این می باشد که متقاضی دارای بودجه­ی لازم برای زندگی در مکزیک باشد یا ثابت کند که درآمدی ثابت دارد.

اقامت دائم مکزیک

ویزای اقامت دائم

ویزای اقامت دائم برای افرادی است که در پی مهاجرت به مکزیک می باشند یا اشخاصی که قصد گرفتن تابعیت مکزیکی را دارند. در صورتی که یکی از شرایط لازم برای گرفتن اقامت دائم را داشته باشید دیگر احتیاجی نخواهد بود  که ابتدا اقامت موقت دریافت نمایید و بعد اقامت دائم را بگیرید.(اخذ انواع ویزا )

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروه کنید به نوشتن و دکمه اینتر را برای جستجو بزنید

سبد خرید
Check Our FeedVisit Us On Instagram