فروشگاه تمام عرض

ویزای تحصیلی دانمارک

ویزای تحصیلی دانمارک

برای تحصیلات عالیه با ویزای تحصیلی دانمارک 

در این مطلب می خواهیم توضیحاتی درمورد ویزای تحصیلی دانمارک برای شما علاقه مندان به ادامه تحصیل در اروپا ارائه دهیم. سعی می کنیم مقاطع تحصیلی و شرایط تحصیلی با بورسیه را نیز در این نوشته بیان نماییم . همانطور که اکثراً می دانید، با دقت به شرایط  مناسب تحصیل در دانمارک  و بازار خیلی مناسبی که برای رشته هایی مثل کشاورزی، دامپزشکی و سایر رشته های همانـند این رشته ها برای کار در این کشور فراهم نموده است.  این کشور برای اشخاصی که به دنبال پیدا کردن شغل مناسب در اروپا هستند بسیار مناسب است.(ویزا خزل)

 تحصیل در دانمارک

مقاطع تحصیلی در دانمارک

تحصیل در کشور دانمارک  از مهد کودک تا دوره دکتری امکان پذیر می باشد. البته دوره مهد کودک از نظر سیستم آموزشی جهت ورود به مقطع ابتدایی ضروری نیست. در کل مقاطع تحصیلی در دانمارک عبارتند از:

  • تحصیل  در مقطع مهد کودک
  • تحصیل  در مقطع مدارس ( از ابتدایی تا دیپلم )
  • تحصیل  در مقطع کارشناسی
  • تحصیل  در مقطع کارشناسی ارشد
  • تحصیل در مقطع دکتری

از آن جایی که اکثر متقاضیان برای ویزای تحصیلی دانمارک معمولاًاز مقطع کارشناسی ارشد و دکتری می باشد، در اینجا سعی می کنیم آن ها را بیشتر توضیح دهیم. مشاوره کنکور

شرایط تحصیل مقطع کارشناسی ارشد در دانمارک:

در صورتی که شما دوره کارشناسی خود را در دانمارک سپری کرده باشید می توانید، شانس خود رابرای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد از یک طرف و از طرق دیگر دکتری و در ادامه یافتن یک فرصت شغل عالی در رقابت با سایر متقاضیان افزایش دهد. البته اگر کارشناسی خود را از سایر کشور ها نیز گرفته باشید باز هم راه هایی برای ادامه ویزای تحصیلی دانمارک وجود دارد.مشاوره کنکور انسانی

در مقطع کارشناسی ارشد یا همانMaster دانشجو در نیم سال آخر می بایست پژوهشی را در پیش بگیرد که همان پایان نامه می باشد. زبان تحصیلی این کارشناسی ارشد در دانمارک انگلیسی می باشد و شخص متقاضی مستلزم است مدرک آیلتس با نمره 6 یا 6.5 به بالا را داشته باشند.

موسسه مهاجرتی نیک اندیش ارزو می تواند در اخذ انواع ویزا به خصوص «ویزای سرمایه گذاری کانادا» شما را یاری نماید.

تحصیل در دانمارک

شرایط تحصیل مقطع دکتری در دانمارک:

در کل تحصیل در مقطع دکتری در دانمارک به 2 روش امکان پذیر می باشد :

  • تحصیل در دانشگاه های دانمارک با بورسیه تحصیلی
  • تحصیل در دانشگاه های دانمارک بدون بورسیه تحصیلی و پرداخت هزینه تحصیل از طرف دانشجو به دانشگاه پذیرنده

نکته ای که لازم است به آن توجه نمایید این است کشور دانمارک برای افرادی که دارای بورسیه تحصیلی در دانشگاه های این کشور می باشند، مبلغی حدوداً برابر با 2 هزار به عنوان حقوق ماهیانه در نظر گرفته است. از این رو دانشجویان زیادی از ایران و سایر کشور های دیگر برای دریافت بورسیه تحصیلی دکتری با هم در رقابت تنگاتنگی قرار دارند.(اخذ انواع ویزا )

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروه کنید به نوشتن و دکمه اینتر را برای جستجو بزنید

سبد خرید
Check Our FeedVisit Us On Instagram