فروشگاه تمام عرض

ویزای تحصیلی مکزیک

ویزای تحصیلی مکزیک

رسیدن به درجات علمی بالا با ویزای تحصیلی مکزیک

در این مطلب می خواهیم در مورد ویزای تحصیلی مکزیک توضیحاتی را برای شما ارائه کنیم . تحصیل در مکزیک ؛ از نظر جغرافیایی این کشور در شمال آمریکا قرار گرفته است ، این در حالی است که این کشور هم مرز مکزیک جدید ، تگزاس ، مکزیک جدید ، کالیفرنیا و آریزونا است. می بایست آگاه باشید که که کشور مکزیک واقعا جز یک کشور آمریکای لاتینی به شمار می رود که فرهنگ و مردمان خاصی را در خود جای داده است. تصاویر کلیشه ای از اسپانیایی ها، نان ساجی و غیره همگی تاریخ و فرهنگ این کشور را به تصویر می کشند.مشاوره کنکور تجربی

خرابه های قدیمی زیاد ، غذاهای لذیذی و کلیساهای مستعمره در این کشور پیدا  می شوند و از دیگر جاذبه های مکزیک به شمار می روند. ناگفته نماند که فرهنگ کشور مکزیک با جهان قدیمی و دنیای مدرن در آمیخته می باشد. علاقه مندان می بایست مورد گفته شده را به عنوان یک مزیت در نظر داشته باشند.(ویزا خزل)

تحصیل در مکزیک

شرایط تحصیل در مکزیک و اعزام دانشجو

خیلی از افراد برای مهاجرت به مکزیک به طور معمول از طریق ویزای تحصیلی مکزیک اقدام می کنند، که بعد از دریافت اقامت تحصیلی و گرفتن پذیرش در مکزیک نسبت به دریافت تابعیت یا شهروندی مکزیک می توانند اقدام نمایند، البته لازم به ذکر است این روش یکی از راه های مهاجرت به مکزیک است روش های دیگر نظیر ویزای کار در مکزیک و سرمایه گذاری در مکزیک هم وجود دارند. تابعیت مکزیک از طریق تولد فرزند در مکزیک در این کشور وجود ندارد.مشاوره کنکور انسانی

موسسه مهاجرتی نیک اندیش ارزو می تواند در اخذ انواع ویزا به خصوص «ویزای سرمایه گذاری کانادا» شما را یاری نماید.

تحصیل در مکزیک

هزینه تحصیل در مکزیک

هزینه ویزای تحصیلی مکزیک علاوه بر هزینه شهریه دانشگاه شامل هزینه های جانبی مرتبط به تحصیل دانشجویان هم می باشد . این هزینه ها شامل خرید جزوات و کتاب کمک درسی می باشد . البته می بایست دقت داشته باشید هزینه های جانبی بسته به رشته مورد تحصیل دانشجو با هم تفاوت دارند که به شکل معمول در حدود ۳۵۰ تا ۷۰۰۰ دلار در سال متغیر است.

هزینه تحصیل در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی در مکزیک بسته یه نوع رشته و دانشگاه با هم تفاوت دارد،  البته این تفاوت بستگی به دوره و مقطع تحصیلی دارد. به شکل کلی متوسط هزینه تحصیل در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی مکزیک در حدود ۵۰۰۰۰ دلار برای 1 سال است. البته هزینه های تحصیل در دانشگاه های دولتی مکزیک به نسبت دانشگاه ها و موسسات خصوصی پایین تر است و هزینه تحصیل در این دانشگاه ها در حدود ۳۷۸ دلار تا ۸۱۸ دلار برای 1 سال است. در ضمن هزینه تحصیل در دانشگاه های خصوصی در مکزیک در حدود ۱٫۶۳۶دلار تا ۱۶٫۴۰۰ در سال است.(اخذ انواع ویزا )

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروه کنید به نوشتن و دکمه اینتر را برای جستجو بزنید

سبد خرید
Check Our FeedVisit Us On Instagram