فروشگاه تمام عرض

ویزای سرمایه گذاری استرالیا

ویزای سرمایه گذاری استرالیا

اخذ ویزای سرمایه گذاری استرالیا

  1. ویزای کارآفرینی استرالیا

 این ویزا 4 سال اعتبار دارد و اگر متقاضی همه باید ها و نباید های اقامتی خود را رعایت کند تبدیل به اقامت دائم استرالیا می شود.

همانگونه که از اسم ویزای سرمایه گذاری استرالیا پیداست متقاضی باید ابتدا تاییدیه یکی از استان های استرالیا را بگیرد و همچنین به وسیله یکی از استان های این کشور اقدام کند. اگر متقاضی درمدت ۴ ساله اقامت متعهد به همه تعهدات خود نباشد می تواند ویزای خود را برای 2 سال مجدد تمدید کند. همچنین متقاضی می تواند همسر و فرزندان خود را برای ورود به کشور استرالیا آماده کند.(ویزا خزل)

سرمایه گذاری در استرالیا

برای گرفتن ویزای کار آفرینی استرالیا لازم است سن متقاضی زیر 55 سال باشد. البته بعضی از ایالت های  استان های استرالیا سن بالای 55 را قبول می کنند. فرد متقاضی باید از یکی از ایالت های استرالیا اسپانسر شیپ دریافت کند. علاوه بر این ، این ویزا مثل ویزای اسکیل ورکر امتیاز بندی شده است. البته این امتیاز بندی با اسکیل ورکر تفاوت دارد و فرد متقاضی باید 65 امتیاز بدست آورد.در این ویزا ویژگی هایی حائز اهمیت است که عبارتند از :  سن، سابقه کار مدیریتی، سرمایه شخص درخواست کننده، دانش زبان و میزان گردش مالی.  همچنین در ویزای سرمایه گذاری استرالیا   شخص متقاضی باید گردش حساب خود را ارائه دهدو گردش مالی او باید حداقل 500 هزار دلار باشد که شامل اموال منقول و غیر منقول می شود.

موسسه مهاجرتی نیک اندیش ارزو می تواند در اخذ انواع ویزا به خصوص «ویزای سرمایه گذاری کانادا» شما را یاری نماید.

  1. ویزای سرمایه گذاری معمولی

در مدل سرمایه گذاری معمولی نیاز به ارائه گردش مالی نیست اما فرد متقاضی باید حداقل 2 میلیون دلار اندوخته داشته باشد و همچنین دارای سابقه مدیریتی بالا باشد. علاوه بر این باید حداقل 10 درصد از یک تجارت به نام متقاضی باشد. و می بایست در یکی از ایالت های استرالیا سرمایه گذرای یک و نیم میلیون دلاری انجام دهد.

  1. ویزای سرمایه گذاری ویژه

ویزای سرمایه گذاری استرالیا ویژه فرد متقاضی اقامت در استرالیا باید سرمایه ای نزدیک به 5 میلیون دلار داشته باشد

که البته مانند ویزای سرمایه گذاری معمولی نیازی به ارائه گردش حساب ندارند. البته فرد سرمایه گذار باید متعهد به انجام سرمایه گذاری در زمان 4 سال و به مبلغ 5 میلیون دلار شود.  این سرمایه گذاری، سرمایه گذاری بالا نام دارد و دارای امتیازبندی می باشد.

ویزای سرمایه گذاری استرالیا نیازی به داشتن مدرک زبان ندارد. اما سرمایه گذار به جای آن باید  به دولت مبلغی بپردازد و به ازای پرداخت این مبلغ برای فرد متقاضی کلاس زبان رایگان به مدت زمان مشخص تشکیل می شود.(اخذ انواع ویزا )

 

سرمایه گذاری در استرالیا

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروه کنید به نوشتن و دکمه اینتر را برای جستجو بزنید

سبد خرید
Check Our FeedVisit Us On Instagram