فروشگاه تمام عرض

ویزای سرمایه گذاری ایتالیا

ویزای سرمایه گذاری ایتالیا

راهکار دریافت ویزای سرمایه گذاری ایتالیا

در این مطلب می خواهیم اطلاعات مختصری درمورد ویزای سرمایه گذاری ایتالیا برای شما تشریح نماییم. چنان چه به هر دلیلی مایلید که در ایتالیا سرمایه گذاری نمایید لازم است در این زمنیه شناخت جامعی از این کشور و روش های سرمایه گذاری  داشته باشید. ما سعی می کنیم این موضوع را از جهات مختلف برای شما توضیح دهیم . امیدواریم این مطلب مورد توجه شما قرار بگیرد و برایتان راهنمای خوبی باشد.(ویزا خزل)

افرادی که قصد سرمایه گذاری در کشور ایتالیا را دارند معمولا سوالات زیادی برایشان پیش می آید. سوالاتی مانند : شرایط کار و ویزای سرمایه گذاری ایتالیا چگونه است؟ قوانین سرمایه گذاری آن به چه صورت می باشد؟ چگونه می توان اقدام به ثبت شرکت در ایتالیا نمود؟ دراین مطلب سعی می کنیم به این سوالات پاسخ های کاملی ارائه دهیم .

سرمایه گذاری در ایتالیا

ویزای سرمایه گذاری ایتالیا

همان گونه که می دانیم سالانه اشخـاص زیادی از طریق سرمایه گذاری و خرید ملک در ایتالیا در این کشوراقدام به دریافت اقامت می نمایند.  ولی باید به این امر دقت داشت که پیش از اقدام به دریـافت ویزای سرمایه گذاری ایتالیا باید شرایط و ضوابط ضـروری برای سرمایه گذاری  را دانست و برای اقدام به دریـافت اقامت از طریق سرمایه گذاری در کشور ایتالیا باید هوشیارانه عمل نمـود. وقتی که شما با هدف سرمایه گذاری  تمام سرمایه ی خود را به این کشور منتقل می کنید می بایست با کمک از اشخـاص مورد اعتماد این کار  را انجام دهید و ویزای سرمایه گذاری در ایتالیا را دریـافت نمایید.

اقسام ویزای سرمایه گذاری ایتالیا

اولین نوع: ویزای سرمایه گذاری اقامت انتخابی (Elective residence visa ):

در این نوع ویزا اشخـاص از کشورهای ثالث و غیر اتحادیه ی اروپا که سرمایه ی ضـروری برای سرمایه گذاری دارند خواهند توانـست به وسیله اقدام به این ویزا به سرمایه گذاری در کشور ایتالیا نماید. اما میزان سرمایه ای آن ها می بایست به گونه ای باشد که اشخـاص بدون احتیـاج به کار کردن بتوانند هزینه ی زندگـی و مخارج خود را تامین نمایند.

سرمایه گذاری در ایتالیا

دومین نوع: ویزای سرمایه گذاری خود اشتغالی (self-employment visa ):

در ابتدا  ویزای اقامت انتخابی در کشور ایتالیا برای دو سال تمدید می گردد  و  پـس از گذشت دو سـال برای مدت سه  سـال تمدید می شـود و پـس از گذشت ۵ سـال چنان چه که شخـص کار سودمنـد انجام داده و مالیات واریز کرده باشد می تواند اقامت دائم را تقاضـا و دریـافت نماید.

موسسه مهاجرتی نیک اندیش ارزو می تواند در اخذ انواع ویزا به خصوص «ویزای سرمایه گذاری کانادا» شما را یاری نماید.

ضمناً ویزای سرمایه گذاری اقامت انتخابی کشور ایتالیا ویزای همراه هـم دارد به این معنی که  اشخـاص خواهند توانـست همسـر و فرزندان خود را هـم با خود به کشور ایتالیا ببرند.

نکته:  اشخاصـی که می خواهند از  این نوع ویزا یعنی ویزای سرمایه گذاری اقامت انتخابی کشور ایتالیا  استفاده نمایند می بایست دقت داشته باشند که در این ویزا  افراد  کاملاً در گزینش نوع کسب و کار آزاد هستند.(اخذ انواع ویزا)

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروه کنید به نوشتن و دکمه اینتر را برای جستجو بزنید

سبد خرید
Check Our FeedVisit Us On Instagram