فروشگاه تمام عرض

ویزای سرمایه گذاری دانمارک

ویزای سرمایه گذاری دانمارک

اقدام به مهاجرت برای ویزای سرمایه گذاری دانمارک

تصمیم به مهاجرت یکی از بزرگترین تصمیمات زندگی هر انسانی است. بعد از تصمیم برای مهاجرت چالش مهم پیش رو انتخاب مقصد است در انتخاب مقصد باید به عوامل مهمی  توجه کرد که از جمله آن ها عبارت است از: کیفیت زندگی، بازار کار ، شرایط شغلی ، شرایط اجتماعی ، امنیت و اقتصاد . فاکتور مهم دیگر برای مهاجرت انتخاب یک روش مهاجرتی مناسب است  هر کشور برنامه های متفاوت و روش های مهاجرتی خاص خود را دارد. که این امر انتخاب یک روش برای  ویزای سرمایه گذاری دانمارک را دشوار می سازد. ویژگی های مختلفی در انتخاب کشور و همچنین انتخاب روش مهاجرتی وجود دارد که باید به آنها توجه کرد که شامل : تمکن مالی فرد ، سن ، سابقه شغلی و زمان سپری شده برای نتیجه رسیدن پرونده هستند. توصیه می شود دراین امر از تجربه و مهارت وکیل های مهاجرتی متخصص استفاده کنید.(ویزا خزل)

سرمایه گذاری در دانمارک

مهاجرت و سرمایه گذاری در دانمارک

یکی از کشور هایی که هر ساله آمار بالای مهاجرت را دارد کشور دانمارک است چرا که دانمارک شادترین کشور جهان است و اعتبار ویژه پاسپورت دانمارک همیشه مورد توجه مردم قرار گرفته است. پایتخت این کشور شهر کپنهاگ است و با کشورهای آلمان سوئد نروژ هم مرز است دانمارک با درارا بودن مدرن ترین فناوریهای کشاورزی و  حکومت دموکراتیک و اقتصاد گسترده، همیشه مورد توجه سرمایه گذران بخصوص در امر کشاورزی است  همچنین دانمارک موفق شده بیشترین میزان سرمایه گذاری درتولیدات دارویی در جهان را به خود جذب کند .

برای اخذ  ویزای سرمایه گذاری دانمارک می توان ثبت شرکت و کار آفرینی در دانمارک را نام برد،

بر حسب تجربه دراین زمینه داشتن طرح اقتصادی قوی که مورد تایید دولت باشد و همچنین کمک گرفتن از مشاور مالی اقتصادی در این خصوص باعث می شود تا راه ویزای سرمایه گذاری دانمارک را برای شما آسان تر شود.همچنین می توان به انتقال سرمایه به کشور دانمارک و سرمایه گذاری در بخش دولتی و یا خصوصی اشاره کرد.

 

سرمایه گذاری در دانمارک

سرمايه گذار ی و کار در دانمارك

کشور دانمارك برنامه هاي جديدی براي تامین نيروی كار خارجی دارد كه به سه گروه تقسیم می شود:

  1. Pay Limit Scheme
  2. Positive list
  3. Green Card Scheme

طرح Pay Limit Scheme

مهاجر بايد قرارداد كتبی و پيشنهاد شغلی داشته باشد و درآمد سالیانه او حداقل 375000 كرون دانمارك باشد.شغل پیشنهادی او باید مطابق استاندارد ها و قوانین دانمارک باشد. همچنین مدارک شغلی او باید به تایید سازمان های مرتبط  برسد.

موسسه مهاجرتی نیک اندیش ارزو می تواند در اخذ انواع ویزا به خصوص «ویزای سرمایه گذاری کانادا» شما را یاری نماید.

طرحPositive list

در این طرح مشاغل مورد نیاز دانمارک درهر سال فهرست می شوند که معمولاً 125 عنوان می باشد متقاضیان برای درخواست کار باید تخصص و مهارت کافی برای شغل انتخابی را داشته باشند.

در طرح گرين كارتGreen Card Scheme

به همه افراد این فرصت داده می شود که به مدت یک سال ونیم مشغول به کار شوند ، روال کار این طرح به صورت امتیازبندی است و متقاضيان بر اساس تحصيلات، زبان، تجربيات كاری ، قابليت انطباق و سن امتياز داده می شود و داشتن حداقل 100 امتیاز برای شروع الزامی است.(اخذ انواع ویزا )

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروه کنید به نوشتن و دکمه اینتر را برای جستجو بزنید

سبد خرید
Check Our FeedVisit Us On Instagram