فروشگاه تمام عرض

ویزای سرمایه گذاری سوئد

ویزای سرمایه گذاری سوئد

با ویزای سرمایه گذاری سوئد زندگیتان را تغییر دهید

در این مطلب می خواهیم در مورد ویزای سرمایه گذاری سوئد اطلاعات کامل و جامعی را برای شما ارائه دهیم. در ابتدا سعی می کنیم شرایط سرمایه گذاری در کشور سوئد را به صورت مختصر بیان کنیم و در ادامه توضیحاتی در مورد دریافت ویزای سرمایه گذاری سوئد، شرایط، مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای سرمایه گذاری و قوانین مربوط به ثبت شرکت در کشور سوئد برای شما همراهان عزیز بیان خواهیم نمود. در صورتی که قصد سرمایه گذاری در کشور سوئد دارید این نوشته می تواند راهنمای خوبی برای شما باشد. امیدواریم این مقاله مورد توجه شما قرار بگیرد. با ما همراه باشید.(ویزا خزل)

کشور سوئد همانند سایر کشور های اروپایی از سرمایه گذاران خارجی که مایلند در این کشور سرمایه گذاری کنند پشتیبانی و حمایت می کند. از آن جایی که اخیراً این کشور تبدیل به مرکز توسعه فناوری شده است، سرمایه گذاران زیادی از سراسر جهان به خود جذب نموده است. بنابراین چنان چه قصد دارید در کشور سوئد سرمایه گذاری نمایید، لازم است قبل از هر کاری اطلاعات کافی در این مورد را کسب نمایید.

موسسه مهاجرتی نیک اندیش ارزو می تواند در اخذ انواع ویزا به خصوص «ویزای سرمایه گذاری کانادا» شما را یاری نماید.

سرمایه گذاری در سوئد

روش های سرمایه گذاری در سوئد :

اشخـاص متقاضی ویزای سرمایه گذاری سوئد که بیرون از اتحادیه اروپا می باشند به دو طریق قادرند در سوئد سرمایه گذاری نمایند که عبارتند از :

  • از طریق سرمایه گذاری و راه اندازی کسب و کار تازه : افرادی که می خواهند اقدام به ثبت شرکت در سوئد نمایند از این روش استفاده می کنند.
  • از طریق خرید شرکتی که از پیش ثبت شده و در حال فعالیت می باشد: جهت خریداری شرکتی که از پیش ثبت شده است باید حداقل ۵۱ درصد از سهام این کمپانـی را که به هر علـت صاحبش قصد دارد بفروشد را خریداری نمایید .علـت حداقل میزان سرمایه گذاری ۵۱ درصد به این خاطر است فـرد متقاضی قادر باشد در کارها کمپانـی تصمیم‌گیری نماید .

نکته: دقت داشته باشیدکه کمپانـی مد نظرتان به اداره مالیات بدهی نداشته باشند و فعالیت های خلاف قانونی نیز انجام نداده باشد.(اخذ انواع ویزا )

سرمایه گذاری در سوئد

چه شرایطی برای ویزای سرمایه گذاری سوئد وجود دارد؟

  • حداقل سرمایه مورداحتیاج برای سرمایه گذاری در سوئد ۶۰۰ هزار کرون معادل ۱۵۰ هزار دلار است .
  • شخص متقاضی باید برای سرمایه‌گذاری ثابت نماید در ۵ سـال قبلی ۲ سـال سابقه در رابطـه با امر مورد نظـر خود در سرمایه گذاری داشته است .
  • شخص متقاضی باید برنامه کاری عرضه دهد که ثابت نماید قادر است هزینه های زندگـی خود و خانواده اش را برای مدت دو سـال بپردازند که طی یک نامه بانکی به سفارت سوئد عرضه می‌شود قابل ذکر می باشد این مبلغ برای فـرد متقاضی ۲۰۰ هزار کرون برای همسـر شخص متقاضی ۱۰۰ هزار کرون و برای فرزندان پایین ۱۸ سـال ۵۰ هزار کرون است .
  • تحصیلات فـرد متقاضی باید با امری که قصد سرمایه گذاری در آن را دارد مطابقت داشته باشد، عرضه مدرک دانشگاهی ضـروری نیست ولی خواهد توانـست موفقیت فـرد متقاضی را افزایش دهد .
  • متقاضی سرمایه گذاری به علـت تأثیرگذاری بر روی کارهای کمپانـی باید حداقل ۵۱ درصد سهام کمپانـی را دارا باشد .
  • فرد متقاضی سرمایه گذاری نیازی به عرضه مدرک زبان در کشور سوئد ندارد، ولی تسلط بر زبان سوئدی و یا انگلیسی می‌تواند خیلی اثر گذار باشد .
  • لازم است پاسپورت فـرد متقاضی حداقل تا ۲ سـال و ۶ ماه معتبر باشد.

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروه کنید به نوشتن و دکمه اینتر را برای جستجو بزنید

سبد خرید
Check Our FeedVisit Us On Instagram