فروشگاه تمام عرض

ویزای سرمایه گذاری انگلستان

ویزای سرمایه گذاری انگلستان

متقاضیان ویزای سرمایه گذاری انگلستان بخوانند

بادر نظر داشتن این نکته که کشور انگلستان از نظراقتصادی بزرگترین کشور جهان می باشد ناگفته نماند که بزرگترین مراکز مالی دنیا در این کشور قرار دارند بهتر است بدانید که کشور انگلستان در طول چند سال گذشته در زمینه های متعددی همچون تجارت و کسب کار و البته بانک های معتبر جهان را در سطح بین الملل داشته است و همین موضوع باعث شده است که بسیاری از افراد از سراسر جهان برای دریافت ویزای سرمایه گذاری انگلستان به این کشور بیایند. گفتنی است که لندن یکی از بزرگترین شهر از نظر سرمایه گذاری است .

شایان ذکر است که برای ویزای سرمایه گذاری انگلستان به دو حالت می توان این کار را انجام داد که البته مبالغی که وجود دارد برای هردو متفاوت است  بررسی این دو حالت شامل ( سرمایه گذاری 200 هزار پوندی )( سرمایه گذاری 1 میلیون پوندی ) می باشد.(ویزا خزل)

به این منظور سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری 200 هزار پوندی خود باید دویست هزار پوند از سرمایه خودرابه بریتانیا انتقال دهند.

که با این وضع دیگر نیازی به دادن تمام مدارک مورد نیاز اعم از دعوت به کار و پیشنهاد شغل خاص را ندارد البته باید بعد از سرمایه گذاری در لندن و با هر نوع سرمایه گذاری کرده باشند بتوانند طبق قانون آن کشور تمامی کارهای خود را پیش ببرند و با این را رعایت قانون سرمایه گذاری طرح کاری خود را بیان کنند.

سرمایه گذاری در لندن

امتیازها

البته ویزای سرمایه گذاری انگلستان با توجه به امتیاز دهی که در خود سیستم مطرح شده است توسط آژانس مرزبانی به صورت زیر می باشد :

۱ _ داشتن موجودی حداقل ۲۰۰ هزار پوندی در حساب بانکی

۲ _  داشتن مدارک آیلتس پنج و نیم

۳ _ برای نشان دادن اینکه حساب شخص برای خود و خانواده اش کافی است باید گزارش سه ماهه حساب بانکی خود را ارائه دهد

گفتنی است که شخصی که با ویزای تجارت وارد کشور می‌شود افرادی که تحت سرپرستی شخص هستند نیز می توانند امکان صادر شدن ویزا را برای خود داشته باشند که البته به خود فرد و اعضای تحت کفالت ویزای سه ساله صادر می گردد که یک سال اول از سه سال را فرد فرصت دارد تا طرح کاری خود را در انگلستان شروع کند

که دو سال باقیمانده را آن فرد باید مالیات بدهد اگر طرح کاری آن فرد سود و منفعت داشت ویزای وی دو سال نیز تمدید می‌شود و در نتیجه پنج سال که شد اقامت دائم میگیرد.

موسسه مهاجرتی نیک اندیش ارزو می تواند در اخذ انواع ویزا به خصوص «ویزای سرمایه گذاری کانادا» شما را یاری نماید.

راه دوم که سرمایه یک میلیون پوندی هست. فرد به سادگی می تواند اقامت بگیرد ، در انگلستان اما باید توجه داشته باشد در ابتدا درصدی از این پول را به انگلستان پرداخت کند البته این روش در عین سادگی بسیار پرهزینه می باشد.(اخذ انواع ویزا )

سرمایه گذاری در لندن

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروه کنید به نوشتن و دکمه اینتر را برای جستجو بزنید

سبد خرید
Check Our FeedVisit Us On Instagram