فروشگاه تمام عرض

قوانین مهاجرت

قوانین مهاجرت

چگونه مهاجرت کنیم؟

قانون های مهاجرت

در این مطلب می خواهیم در مورد قوانین مهاجرت 2018 توضیحاتی را برای شما ارائه کنیم. انتظار می رود سال ۲۰۱۸ شاهد تغییرات کلی در ارتباط با ویزاهای گوناگون ، قوانین شهروندی و به شکل کلی مهاجرت به استرالیا باشیم.  بسیاری از تغییرات در قوانین مهاجرت استرالیا به شکل معطوف به مهاجرت از طریق تخصص می باشد . که در ادامه به آن می پردازیم . (ویزا خزل)

بزرگ ترین تغییر در قوانین مهاجرت استرالیا، جایگزین کردن ویزای ۴۵۷ استرالیا با ویزای TSS از مارس ۲۰۱۸ می باشد . با در نظر داشتن به اینکه خیلی از ایرانیان از این ویزا برای کار موقت در استرالیا استفاده می کردند ، اطلاع از شرایط ویزای جایگزین می تواند برای در خواست کنندگان مفید باشد . تفاوت های اصلی ویزای ویزای قدیمی ۴۵۷ یا جدید TSS چیست:

لزوم داشتن مدرک زبان انگلیسی برای دریافت ویزا

تغییر زمان اعتبار ویزا از ۴ سال به ۲ سال

پاک کردن ۲۱۶ شغل از لیست رشته های واجد شرایط ویزای ۴۵۷

قابلیت دریافت اقامت دائم استرالیا تنها برای کارشناسان رشته های لیست اول شغل ها یا MLTSSL مشروط به دارا بودن ۳ سال سابقه کار و سن کمتر  ۴۵ سال وجود دارد.

موسسه مهاجرتی نیک اندیش ارزو می تواند در اخذ انواع ویزا به خصوص «ویزای سرمایه گذاری کانادا» شما را یاری نماید.

قوانین مهاجرت

ویزای همسر

براساس لایحه اصلاح قوانین مهاجرت که در پارلمان در حال بازبینی آن می باشد ، تغییرات عمده ای در ویزای همسر اتفاق می افتد. در حال حاضر همزمان با تسلیم تقاضای ویزای همسر، تقاضای اسپانسرشیپ هم تسلیم خواهد شد و عملا اداره مهاجرت همزمان به بازبینی شرایط متقاضی و شرایط اسپانسر رسیدگی می کند.
در تغییرات تازه، با هدف تاکید زیادتر بر فرد اسپانسر، اول وضعیت اسپانسر بررسی می شود و در صورت تایید به متقاضی اجازه داده خواهد داد تا درخواست ویزای همسر را تسلیم نماید . به این شکل که ، عملا یک مرحله به فرآیند تقاضای این ویزا اضافه خواهد شد. با توجه به مخلوط شدن اداره مهاجرت در وزارت کشور، احتمال است بررسی های امنیتی پیشینه ای دقیق تری درباره اسپانسر صورت گیرد و سبب ماه ها تاخیر در تسلیم در خواست ویزای همسر خواهد شد . در حال حاضر زمان بررسی ویزای همسر ۱۱ تا ۱۶ ماه می باشد.  علاوه براین ،‌ اسپانسر ملزم به رعایت کردن تعهداتی – عمدتا در ارتباط با خشونت خانوادگی – می باشد که در صورت تخطی از آن با جریمه رو به رو می شود.

قوانین مهاجرت

اقامت دائمی را دو مرحله ای کردن براساس قوانین مهاجرت

سال قبل اداره مهاجرت گفت که قصد دارد تعداد ویزاها را از ۹۹ به ۱۰ کم کند و هم چنین اعطای اقامت دائم را موکول به طی یک دوره موقت اجباری نماید . اداره مهاجرت از عموم تقاضای اظهار نظر کرد . پیش بینی می گردد این دوره موقت اجباری 2 ساله باشد . در حال حاضر ، در معدود شاخه های نخبگان، مهارتی، پناهندگی و قسمتی از ویزاهای خانوادگی، در همان اول ویزای اقامت دائم صادر می گردد . در صورت تصویب ، صادر شدن این نوع ویزاها موکول به گذراندن یک دوره موقت خواهد شد.(اخذ انواع ویزا )

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروه کنید به نوشتن و دکمه اینتر را برای جستجو بزنید

سبد خرید
Check Our FeedVisit Us On Instagram