فروشگاه تمام عرض

مراحل ثبت ویزا

مراحل ثبت ویزا

ویزای خود را چگونه به ثبت برسانیم؟

روش های ثبت ویزا

در این مطلب مراحل ثبت ویزا را برای شما خواهیم گفت . اگر شما هم جز افرادی هستید که می خواهید ویزا بگیرید باید یکسری مدارک را به همراه داشته باشید . که ما در ادامه به این موضوع اشاره خواهیم کرد.(ویزا خزل)

مراحل ثبت ویزا

نکته های مهم در رابطه با مراحل ثبت ویزا

لطفا به تمامی پرسش های فرم درخواست الکترونیکی روادید به شکل دقیق و کامل جواب دهید. در صورت ارائه جواب های اشتباه و یا ناقص امکان رد درخواست می باشد.ثبت الکترونیکی درخواست روادید نخستین مرحله از مراحل ثبت ویزا روادید است. از آن جایی که تمامی مکاتبات از طریق پست الکترونیکی خواهد بود، پس در پایان ثبت درخواست از شما خواسته می شود که فرایند تایید آدرس پست الکترونیکی را تکمیل کنید. در صورتی که نمایندگی جمهوری اسلامی که در آن قصد گرفتن روادید را داشته باشید تقاضای مصاحبه حضوری کنید در آخر فرایند تایید آدرس الکترونیکی تاریخ روز مصاحبه و مکان آن بر روی صفحه نمایش نمایان می شود. لطفا این فرم را پرینت بگیرید و در روز مصاحبه همراه خود داشته باشید.

موسسه مهاجرتی نیک اندیش ارزو می تواند در اخذ انواع ویزا به خصوص «ویزای سرمایه گذاری کانادا» شما را یاری نماید.

بعضی از نمایندگی ها از پذیرفتن افرادی که برگه پرینت شده ندارند و ثبت درخواست معذور خواهند بود. با هر نوع تغییری در وضعیت درخواست روادید، پستی از وضعیت جدید به پست الکترونیکی شما فرستاده می شود . شما هم چنین می توانید از طریق صفحه مشخص کردن وضعیت درخواست وضعیت درخواست خود را بازربینی کنید.(اخذ انواع ویزا )

مراحل ثبت ویزا

پس از کامل کردن فرم الکترونیکی درخواست روادید انجام مراحل پایین ضروری است:

  • فرایند تایید آدرس الکترونیکی را کامل کنید. نداشتن تایید آدرس الکترونیکی به منزله انصراف از درخواست تلقی می گردد.
  • در آخر فرایند تایید پست الکترونیکی، صفحه تایید ثبت درخواست که حاوی بارکد و کد رهگیری است بر روی صفحه نمایش نمایان می شود . این صفحه را از طریق دکمه چاپ تعبیه شده بر روی صفحه پرینت کنید. همراه داشتن این برگه در روز مصاحبه در بعضی نمایندگی های جمهوری اسلامی ایران لازم و ضروری است.
  • در صورتی که در صفحه تایید ثبت درخواست تاریخ روز مصاحبه قرار گرفته باشد، درخواست کننده می بایست در روز مورد نظر به نمایندگی جمهوری اسلامی ایران برای مصاحبه مراجعه کند.
  • در صورت نداشتن درج تاریخ مصاحبه، شما می بایست منتظر فرایند بررسی درخواست در حداکثر ۱۰ روز کاری باشید. در صورت عوض شدن وضعیت درخواست شما ایمیلی شامل اطلاعات مربوط به وضعیت درخواست به آدرس پست الکترونیکی شما فرستاده می شود.
ثبت درخواست روادید

در صورتی که موارد پایین را آماده کرده اید می توانید مراحل ثبت ویزا  را انجام دهید.

  • مشخص کردن نوع روادید لازم
  • تهیه مدارک لازم مثل گذرنامه، دعوتنامه از نهادهای درخواست کننده، رزومه، و غیره
  • اسکن تصویر پرسنلی مطابق با استاندارد اعلام شده
  • اسکن صفحه اول گذرنامه بر حسب استاندارد اعلام شده

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروه کنید به نوشتن و دکمه اینتر را برای جستجو بزنید

سبد خرید
Check Our FeedVisit Us On Instagram