فروشگاه تمام عرض

مزایای مهاجرت به انگلیس

مزایای مهاجرت به انگلیس

مزایای مهاجرت به انگلیس ، شامل مولفه ها و عواملی است که مهاجران میتوانند با در نظر داشتن مزایای مهاجرت به انگلیس، به این کشور سفر نمایند. در ادامه به برخی از مزایای مهاجرت به انگلیس اشاره میشود. بسیاری از ساکنین بریتانیا معتقدند که این کشور می تواند از لحاظ اقتصادی مشارکت در راه های جدائی با اتحادیه اروپا را تقویت کند و به رأی دادن برای خروج از انگلیس دامن بزند. مهاجرت همچنین عامل مهمی در مانیفست Brexit بود. باعث شد بسیاری از افراد در حصار به رأی دادن به خروج از اتحادیه اروپا رای دهند. هرچه در سال 2019 حرکت می کنیم، جالب است که فقط در مورد میزان مهاجرت انگلیس چه تأثیر میگذاریم. ما همچنین می توانیم به پیامدهایی که Brexit ممکن است داشته باشد نگاه کنیم.

مزایای اقتصادی انگلیس

براساس تحقیقاتUCL ، مهاجران اروپایی که از سال 2000 وارد انگلیس شده اند، بین سال های 2001 تا 2011 بیش از 20 میلیارد پوند به اقتصاد کمک کرده اند. علاوه بر این، آنها با سرمایه انسانی با ارزش نیز به کشور پاداش دادند. از مهارتهای حیاتی که هزینه آموزش و پرورش انگلیس 6.8 بیلیون پوند هزینه داشته باشد نیست. علاوه بر این، گروه دانشگاه های پیشرو راسل پیشنهاد می کند که دانشجویان خارجی سالانه 2.5 میلیارد پوند در هزینه ها کمک کنند. این امر سپس به تأمین اعتبار آموزش عالی برای دانشجویان ملی کمک می کند.

پشتیبانی از NHS

در حال حاضر، مهاجران اتحادیه اروپا حدود 5٪ از کارمندان NHS را در انگلیس تشکیل می دهند. در سراسر انگلیس، مهاجران اتحادیه اروپا 10٪ پزشکان و 4٪ پرستاران را تشکیل می دهند. ترک اتحادیه اروپا می تواند به انگلیس اجازه دهد جریان مهاجران از اروپا را محدود کند و این می تواند یک بحران برای کارمندان NHS ایجاد کند. دولت قبل از Brexit هشدار داده شده بود که اگر کارگران کم درآمد اتحادیه اروپا را اخراج کنند، کمبود پرستاران در انگلیس بدتر میشود. این می تواند به این معنی باشد که NHS باید میلیون ها دلار برای استخدام هزینه کند.

رشد اقتصادی با مهاجرت

در دو دهه گذشته دو میلیون نفر از افراد که در سن کار، کشور را ترک کردند. یک نماینده مجلس محافظه کار خواستار تغییر فرهنگ شد تا تعداد کارگران با استعداد که از انگلیس خارج می شوند را به حداقل برسد. با این وجود هزاران نفر نیز وارد کشور می شوند. بسیاری از آنها یا به دنبال کار و تحصیلات و یا فرصتی برای استفاده از مهارتهایی که قبلاً به دست آورده اند، هستند. این افزایش مهاجران می تواند مزایای قابل توجهی برای نیروی کار انگلستان داشته باشد. علاوه بر این، از آنجا که بریتانیا در حال حاضر با کمبود مهارت روبرو است، مهاجران می توانند برای ورود مهارتها به کشور، به اقتصاد و رقابتی تر شدن کشور کمک کنند.

اعتماد کمتر به مزایا

بسیاری از کسانی که مخالف مهاجرت هستند معتقدند که مهاجران صرفاً برای استفاده از سیستم مزایای آن وارد انگلیس می شوند. با این حال، مهاجران ورود به انگلیس پس از سال 2000، 43٪ كمتر از كارگران متولد انگلستان برای دریافت مزایای ایالتی بودند و 7٪ كمتر از آنها در مسكن های اجتماعی زندگی می كردند.

تحصیلات

به طور متوسط​، مهاجران اروپایی بهتر از بومیان تحصیل می کنند. براساس یافته های منتشر شده در سال گذشته در مجله اقتصادی، مهاجران اروپایی که از سال 2000 وارد شده اند، بیشتر از بومیان دارای یک دانشگاه هستند. در سال 2011 ، 25٪ از مهاجران از کشورهای A10 و 65٪ از کشورهای EU-15 دارای مدرک دانشگاهی بودند در حالی که فقط 24٪ از بومیان یکسان بودند.

افزایش فرصتهای شغلی

از دیگر موارد مزایای مهاجرت به انگلیس می توان به  هجوم افراد وارد انگلیس اشاره کرد که  می تواند منجر به افزایش تقاضا و هزینه های داخل اقتصاد شود. نه تنها مهاجران باعث افزایش عرضه نیروی کار می شوند، بلکه می توانند نیاز کار را نیز تقویت کنند. در نتیجه، فرصت های شغلی می تواند افزایش یابد.

رابطه مهاجرت و منافع انگلستان

هیچ منفی نیست که مهاجرت برای انگلیس خوب بوده است. این مهارت ها، مشاغل و مزایای اقتصادی به کشور آورده شده است. همانطور که ایستاده است ، با Brexit در گوشه و کنار، سطح عدم اطمینان در مورد مهاجرت به انگلستان وجود دارد. برنامه های کاربردی از سراسر اتحادیه اروپا برای دانشگاه های معتبر کمبریج پس از اعلام Brexit 14٪ حیرت انگیز کاهش یافته است. این نشان دهنده احساس ناخواسته خصومت است که بسیاری از کارگران و دانشجویان اتحادیه اروپا از انگلستان احساس می کنند. گرچه شکی نیست که مهاجرت به نفع انگلستان است. جالب است که طی چند ماه آینده و در واقع سالهای آینده، چگونگی تغییر سطح مهاجرت جالب خواهد بود. اخذ انواع ویزا

نتیجه گیری:

مزایای مهاجرت به انگلیس برای دولت انگلستان و مهاجران سود زیادی خواهد داشت. شرکت نیک اندیش آرزو (برند خزل) با ارائه مشاوره در زمینه مهاجرت و ویزای انگلیس، به مهاجران و افرادی که قصد سفر و مهاجرت به انگلیس را دارند، خدمات حرفه ای و تخصصی ارائه میدهد.

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروه کنید به نوشتن و دکمه اینتر را برای جستجو بزنید

سبد خرید
Check Our FeedVisit Us On Instagram