فروشگاه تمام عرض

ویزای کاری استرالیا

ویزای کاری استرالیا

ویزای کاری استرالیا با امتیاز بندی

اشنایی با امتیاز بندی

در ابتدای این مطلب اشاره کنیم به اینکه اخذ ویزا از طریق تخصص یکی از اصولی ترین راه های دریافت ویزا می باشد و البته دریافت  ویزای کاری استرالیا در این کشور به صورت امتیاز بندی می باشد یعنی اینکه آن دسته از عزیزانی که خواستار ویزا می باشند باید از حداقل ۶۵ امتیاز برخوردار باشند. (ویزا خزل)

و البته بهتر است بدانید دوستانی که میخواهند برای کار از طریق اخذ  ویزای کاری استرالیا بروند باید در ابتدا از شغلی حرفه ای برخوردار باشند که مورد نیاز کشور استرالیا می باشد یعنی آن کشور به آن شغل نیاز حتمی دارد که در زیر همین متن به شغل های مورد نیاز اشاره خواهیم کرد که به دو دسته تقسیم می شوند که عبارتند از mltssl و stosl که برای اطلاعات بیشتر در این باره به ادامه مطلب توجه کنید . البته بهتر است قبل از اینکار به نحوه محاسبه امتیاز نیز توجه کنید که چگونه محاسبه می شوند.

 

ویزای کاری استرالیا

مهمترین و اولین شرط اساسی برای اخذ ویزا برای کشور استرالیا سن متقاضی می باشد که باید زیر ۴۵ سال باشد و حدود آن باید بین ۲۵ تا ۳۳ سال می باشد

۱۸ تا ۲۵ سال ۲۵ امتیاز

۲۵ تا ۳۳ سال ۳۰ امتیاز

۳۳ تا ۴۰ سال ۲۵ امتیاز

۴۰ تا ۴۵ سال ۱۵ امتیاز

مدرک زبان : همانطور که مطلع هستید مدرک زبان با نمره حداقل آیلتس ۶  الزامی می باشد و البته گرفتن نمره ۷ در کلیه ی امتحانات ایلتس که حدودا ۱۰ امتیاز و نمره ۸ در امتحانات ایلتس نیز ۲۰ امتیاز می باشد.

موسسه مهاجرتی نیک اندیش ارزو می تواند در اخذ انواع ویزا به خصوص «ویزای سرمایه گذاری کانادا» شما را یاری نماید.

مدرک تحصیلی

آن دسته از عزیزانی که خواستار ویزای کاری استرالیا هستند باید بدانند که در رده فوق دیپلم حدودا ۱۰ امتیاز و کارشناسی و کارشناسی ارشد حدودا ۱۵ امتیاز و البته دکترا۲۰ امتیاز برای مدرک تحصیلی خود کسب می کنند.

مهاجرت کاری استرالیا

نحوه ارزشیابی مدرک تحصیلی متقاضیان در ایران

ناگفته نماند که با توجه به توضیحات در وزارت آموزش استرالیا گفته شده است که موسسات آموزشی در ایران به دو بخش درجه یک و درجه دو تقسیم می شوند توضیحاتی در رابطه با درجه یک بودن این است که ارزش یک مدرک اخذ شده طبق مدرک های گرفته شده از کشور استرالیا می باشد .(اخذ انواع ویزا )

 

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروه کنید به نوشتن و دکمه اینتر را برای جستجو بزنید

سبد خرید
Check Our FeedVisit Us On Instagram