فروشگاه تمام عرض

ویزای کاری کانادا

ویزای کاری کانادا

ویزای کاری کانادا با انجام کارهای متفاوت

ان دسته ازافرادی که از طریق کارگر ماهر بودن به اخذ  ویزای کاری کانادا اقدام می‌کنند  باید گفت که این نوع مهاجرت کمی متفاوت است با بقیه ی مهاجرت ها و اینکه ان دسته از پرونده هایی که جزو پرونده های مهاجرتی شهر کبک هستند در دو بخش قابل بررسی است .(ویزا خزل)

که در ابتدای انجام کار این پرونده ها به ادارات مربوطه فرستاده می شوند و بعد از تایید شدن به مراکز پزشکی و آزمایشات لازمه فرستاده می شوند و سرانجام به صدور ویزا منتهی می شود.

آن دسته از افرادی که در این روش ها یعنی در روش تخصصی و مورد تایید واقع می‌شوند مدرک سی اس کیو داده می شود که توسط شهر کبک صادر می شود.

که به متقاضی ویزا این اجازه داده خواهد شد در این صورت که تمام مدارک یعنی فرم ها و مدارک مربوطه را به اداره مربوطه در کانادا به بخش فدرال ارسال نماید.

البته گفتنی است که آن دسته از افراد متقاضی ویزا که مجرد هستند حداقل امتیازی که باید کسب کند ۴۹ امتیاز می باشد و البته این موضوع برای متقاضیان ویزا که دارای وضعیت تاهل هستند ۵۷ امتیاز می باشد.

مهاجرت کاری کانادا

زبان های مورد نیاز

از جمله مواردی که لازم به ذکر میباشد مدرک زبان انگلیسی و فرانسوی برای فرد و همسرش می‌باشد که بسیار مهم و الزامی است و البته بهتر است بدانید که بیشترین امتیازات که کسب می‌شوند به زبان شنیداری و گفتاری و البته دانش نوشتن و خواندن هر کدام به نوبه خود یک امتیاز محسوب می‌شوند.

ورود به کانادا از طریق نیروی متخصص نوااسکوشیا آن دسته از افرادی که از شرایط ملزومه برخوردار هستند باید از طریق ورود پیشتاز برای ویزای کاری کانادا اقدام نمایند.

ان دسته از متقاضیانی که از طریق نوااسکوشیا حدودا در سال ۲۰۱۵ گفته می شود به وسیله ۶ مورد ارزیابی می شوند . که این ۶ مورد ارزیابی برای این است که از دارا بودن شرایط موجود یقین حاصل کنند.

موسسه مهاجرتی نیک اندیش ارزو می تواند در اخذ انواع ویزا به خصوص «ویزای سرمایه گذاری کانادا» شما را یاری نماید.

نحوه ی کسب امتیاز

حال بهتر است بدانید که آن دسته از دوستان عزیزی که تقاضای دریافت  ویزای کاری کانادا دارند باید ۶۷ امتیاز کسب کنند که به صورت زیر می باشد .

تحصیلات :حدودا باید ۲۵ امتیاز

زبان فرانسه / انگلیسی : حداکثر امتیاز لازم ۲۸

سابقه کاری : حدودا ۱۵ امتیاز

سن : ۱۲ امتیاز

درخواست کار از نوااسکوشیا : حدودا ۱۰ امتیاز

و قابلیت سازگاری : ۱۰ امتیاز

مهاجرت کاری کانادا

شایان ذکر است که علاوه بر ۶۷ امتیاز که گفته شده است باید متقاضی ۱ سال سابقه کاری داشته باشد که حدود ۱۵۶۰ ساعت کاری یا بیشتر داشته باشد در حدود ۱۰ سال گذشته و در یکی از شغل های مورد نیاز نوااسکوشیا موجود باشد.(اخذ انواع ویزا )

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروه کنید به نوشتن و دکمه اینتر را برای جستجو بزنید

سبد خرید
Check Our FeedVisit Us On Instagram