فروشگاه تمام عرض

ویزای توریستی سوئد

ویزای توریستی سوئد

برای دریافت ویزای توریستی سوئد موقعیتش را بدانید

کشور سوئد که در شبه جزیره اسکاندیناوی واقع شده است یکـی از زیباترین کشور های شمال اروپا است. سوئد از نظر  وسعت یکـی از کشور های پهناور اروپایی به حساب می آید و مساحتی به بزرگی چهارصد و چهل و نه هزار کیلو متر مربع دارد. سوئد جمعیت کمی دارد و می توان گفت حدوداً دو دهم افراد و جمعیت سوئد از مهاجران تشکیل می شود. این کشور به علـت زیبایی ویژه ای که دارد، برتریـن کشور برای سفر های توریستی اروپایی حساب می گـردد و  ویزای توریستی سوئد یکی از پر استفاده ترین ویزاهای اروپاست و اشخـاص زیادی آن را از سفارت سوئد در خواست می نمایند.(ویزا خزل)

ویزای توریستی سوئد

مراحل دریافت ویزای توریستی سوئد

برای دریافت ویزای توریستی سوئد از مراحل مختلفی باید بگذرید که در این پاراگراف سعی می کنیم آن ها را توضیح دهیم که می توان آن را طی انجام یک سلسله مراتب ویـژه اخذ نمود.

شما برای دریافت ویزای  سوئد اسناد و مدارکی  احتیـاج دارید که باید آنان را در زمان رجوع به کنسول گری های کشور سوئد به آن ها عرضه کنید. گرفتن ویزای توریستی مبلغی را به خود اختصاص خواهـد داد که این مبلغ با دقت به وضعیت مالی شخـص در خواست کننده خیلی اهمیت دارد. به هنگام دریافت ویزای توریستی سوئد باید به یک سری از قواعد این کشور دقت نمایید و پیش از سفر به این کشور این قواعد و اطلاعات را مطالعه نمایید تا موقع سفر برای شما مشکلی پیش نیاید.

لازم به ذکر است که در برخی موارد برای دریافت ویزای توریستی دعوت نامه هایی  هـم صادر می شوند که با آن دعوت نامه ها می توانید اقدام به ویزای توریستی نمایید.

 

ویزای توریستی سوئد

برای اخذ ویزای توریستی سوئد چقد هزینه لازم است؟

یکی از سوالاتی که معمولاً برای افراد پیش می آید همین بحث هزینه ویزا می باشد.با توجه به اینکه سوئد عضو اتحادیه شینگین اروپاست  برای دریافت ویزای این کشور می بایست تمکن مالی خیلی خوبی داشته باشید.

در واقع  می توان گفت  که گرفتن ویزای توریستی سوئد یکـی از پر هزینه ترین کارها است و باز هم تکرار می کنیم برای دریافت ویزای توریستی اشخـاص باید از وضع مالی خوبی برخوردار باشند. ولی با دقت به این که این کشور یکـی از کشور های زیبای قاره سبز حساب می گـردد هزینه ای که برای ویزای توریستی  صرف می گـردد قابل تایید است و اشخـاص از انجام این هزینه مطمئناً پشیمان نمی شونـد.

موسسه مهاجرتی نیک اندیش ارزو می تواند در اخذ انواع ویزا به خصوص «ویزای سرمایه گذاری کانادا» شما را یاری نماید.

چه مدارکی برای دریافت ویزای توریستی سوئد لازم است؟

در صورتی که قصد دریافت ویزای تورسیستی سوئد را دارید می توانید مدارکی که در زیر به آن ها اشاره خواهیم نمود را به سفارت سوئد تقدیم نمایید تا بتوانید مجوز ورود به این کشور را برای گردشگری اخذ کنید.(اخذ انواع ویزا )

  • ارائه اصل و همچنین نسخه ترجه شده  کارت های شناسایی به همراه کپی های آن از تمام صفحات به سفارت کشور سوئد. ( اصل کارت شناسایی بعد از انجام مصاحبه استرداد خواهد شد)
  • ارائه مدارک بانکی به همراه ترجمه آن ها
  • تحویل ۳ قطعه عکس رنگی تمام رخ بدون عینک و بدون آرایش
  • ارائه اسناد ملکی و مالکی
  • دعوت نامه های اشتغال به تحصیل و یااشتغال به کار

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروه کنید به نوشتن و دکمه اینتر را برای جستجو بزنید

سبد خرید
Check Our FeedVisit Us On Instagram