فروشگاه تمام عرض

ویزای سرمایه‌گذاری اتریش

ویزای سرمایه‌گذاری اتریش

اخذ ویزای سرمایه‌گذاری اتریش

ابتدا باید بدانیم شرایط اخذ ویزای سرمایه‌گذاری اتریش به چه صورت است؟

ویزای سرمایه‌گذاری از سوی بسیاری کشورهای دنیا به متقاضیان داده می‌شود هدف از این امر شکوفا شدن اقتصاد کشور سرمایه پذیر است که در مقابل آن کشور مربوطه به فرد تابعیت یا شهروندی می‌دهد. برنامه‌ای تحت عنوان ارائه پاسپورت در برابر ارائه سرمایه در حال حاضر در کشور اروپایی اتریش وجود دارد. طبق این برنامه درصورتی‌که متقاضی خواهان اقامت از طریق سرمایه‌گذاری است باید به اقتصاد کشور اتریش کمک کند.(ویزا خزل)

یکی از شروطی که برای اخذ ویزای سرمایه‌گذاری اتریش باید رعایت شود این است که منبع میزان سرمایه شما باید شفاف و همچنین قانونی باشد؛ زیرا کشور اتریش درصورتی‌که سرمایه متقاضی از منبع غیرقانونی تأمین‌شده باشد با درخواست متقاضی مخالفت خواهد کرد.

منبع سرمایه‌گذاری می‌تواند به دست آوردن ارث، پول حاصل از فروش املاک، بیزینس و… باشد.

متقاضی باید برای اینکه مراحل اخذ ویزای سرمایه‌گذاری  اتریش را آغاز کند نیاز دارد که دست‌کم 3 میلیون یورو را برای سرمایه‌گذاری در نظر بگیرد.

هزینه ها

خوب است بدانید یکسری هزینه‌های ثابت برای اخذ ویزای سرمایه گذاری در اتریش وجود دارد مانند هزینه‌های مربوط کارشناسی، کارهای پستی، ترجمه کردن و سایر هزینه‌های قانونی. این هزینه‌ها که خدمت شما گفته شد درصورتی‌که درخواست متقاضی تأیید نشود دیگر برگشت داده نخواهد شد و تنها مبلغی که به‌عنوان سرمایه‌گذاری پرداخت‌شده است به متقاضی برگشت داده می‌شود.

در مورد ساز وکار مالی پروژه‌ها در کشور اتریش برای فرد متقاضی ویزای سرمایه‌گذاری اتریش باید گفت که مبلغی که شخص سرمایه‌گذار واریز می‌کند وارد حسابی به نام حساب تضمین‌شده دولت می‌شود. این مبلغ تا هنگامی‌که پروژه سرمایه‌گذاری به پایان نرسد نمی‌تواند برداشت شود.

مدت‌زمانی که این کارها طول می‌کشد تا به سرانجام برسد از ۴ تا ۱۲ ماه می‌باشد البته این مدت زمان به پیگیری‌های فرد متقاضی نیز بستگی دارد.

هنگامی که شما موفق به دریافت تابعیت اتریش می‌شوید می‌توانید همانند یک شهروند قانون زندگی کنید و دارای حقوقی ازجمله تحصیل اشتغال و همچنین فعالیت اقتصادی هستید و برای فعالیت‌ها در زمینه خریدوفروش ملک مشکلی برای شما وجود ندارد با این شرایط طبیعتاً شما هیچ‌گونه مانعی برای ایجاد حساب و دریافت کارت اعتباری در بانک‌های اتریش و دیگر کشورهای دنیا نیز نخواهید داشت اتریش دارای جایگاه خوبی در بین کشورهای ثروتمند جهان است و به همین دلیل یکی از کشورهای مناسب برای سرمایه‌گذاران خارجی است.

ویزای سرمایه‌گذاری اتریش

 دریافت شهروندی کشور اتریش به‌وسیله انجام سرمایه‌گذاری

فردی که قصد مهاجرت به اتریش را دارد و می‌خواهد به‌عنوان یک شهروند محسوب شود باید توجه داشته باشد که به مدت ۱۰ سال به‌صورت مستمر در کشور اتریش زندگی کند تا به خواسته خود برسد.

فردی که می‌خواهد ویزای سرمایه‌گذاری اتریش را انجام دهد باید مدارکی را ارائه کند مانند سابقه کیفری و همچنین ارائه توصیفی از کسب‌وکار خود که قصد دارد در کشور اتریش راه اندازی کند.

مدت‌زمانی که برای فرد متقاضی سرمایه‌گذاری گذاشته می‌شود تا شرایط او مورد تأیید قرار بگیرد می‌تواند با توجه به شرایط سرمایه‌گذار طولانی شود، به‌طورکلی برای این‌که درخواست مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری از سوی مقامات اتریش تأیید شود نیاز است که آن‌ها متقاعد شوند که این سرمایه‌گذاری در روند اقتصادی کشور اتریش مؤثر است در اینجا از مزایای دریافت پاسپورت اتریش می‌خواهیم برای شما صحبت کنیم؛ یکی از نکات قابل‌توجه در دریافت پاسپورت از طریق سرمایه‌گذاری این است که این مسئله به سرمایه‌گذار این امکان را می‌دهد برای خانواده خود نیز درخواست شهروندی کنند و آن‌ها نیز تابعیت دریافت کنند.

دارندگان گذرنامه اتریش نیز واجد شرایط برای انتقال آسان دارایی‌ها و خرید املاک در هر یک از کشورهای عضو اتحادیه اروپا هستند. علاوه بر این، این کشور بخشی از یک توافق‌نامه ویژه بین‌المللی سفر با ایالات‌متحده است، بنابراین صاحبان گذرنامه‌های اتریش، نیازی به ویزای ایالات‌متحده برای ورود به این کشور ندارند البته تا هنگامی‌که اقامت آن‌ها تا 90 روز باشد. پاسپورت اتریش درب ورود اقامت را در بسیاری از کشورها برای شما باز می‌کند که می‌تواند برای سرمایه‌گذاران خارجی بسیار جذاب باشد که می‌خواهند آزادانه زندگی و کار خود را در هرکجا انتخاب کنند.

علاوه بر این، نیازی نیست که سرمایه گذار خارجی پس از اخذ پاسپورت به طور فیزیکی در اتریش اقامت داشته باشد.(اخذ انواع ویزا )

موسسه مهاجرتی نیک اندیش ارزو می تواند در اخذ انواع ویزا به خصوص «ویزای سرمایه گذاری کانادا» شما را یاری نماید.

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروه کنید به نوشتن و دکمه اینتر را برای جستجو بزنید

سبد خرید
Check Our FeedVisit Us On Instagram