فروشگاه تمام عرض

ویزای کاری ایتالیا

ویزای کاری ایتالیا

با ویزای کاری ایتالیا در انجا هم صاحب کار شوید

در این مقاله برای شما در مورد ویزای کاری ایتالیا می‌خواهیم صحبت کنیم بسیاری از افراد برای رفاه در زندگی خود تصمیم به مهاجرت کردن می‌گیرند در مورد شرایط لازم برای دریافت ویزای کاری ایتالیا باید گفت که شما می‌توانید به‌وسیله دریافت تابعیت این کشور این کار را انجام دهید ؛ لازم به ذکر است دریافت تابعیت کشور ایتالیا از این طریق به‌وسیله به دنیا آوردن فرزند انجام نمی‌شود ، این مسئله را از ذهن خود کنار بگذارید.

کشور ایتالیا جزء کشورهای اتحادیه اروپا می‌باشد که در این اتحادیه پیمانی تحت عنوان شینگن برقرار است. برای اینکه به ایتالیا مهاجرت کنید لازم است مقداری در مورد زبان و شهرهای این کشور اطلاعات کسب کنید. مردم ایتالیا به زبان ایتالیایی صحبت می‌کنند و زبان رسمی این کشور محسوب می‌شود از شهرهای مهم آن نیز می‌توان به میلان، رم و فلورانس اشاره کرد.(ویزا خزل)

ویزای کاری ایتالیا

کار به صورت تمام وقت

لازمه آن این است که یک کارفرما از ایتالیا به شما پیشنهاد شغلی  ارائه دهد از نکات جالب‌ توجه برای ویزای کاری ایتالیا این است که مهاجر باید حداقل مدرک تحصیلی یعنی لیسانس را دارا باشد همچنین علاوه بر اینکه پیشنهاد کاری باید وجود داشته باشد نیاز به دعوت‌نامه از سوی کارفرمای ایتالیایی نیز مهم است. شرکت این کارفرما باید در ایتالیا از اعتبار خوبی برخوردار باشد.

در صورت فراهم بودن تمامی شرایط خدمات مربوط به بازار کار کشور ایتالیا آگهی تحت عنوان جذب نیرو را منتشر می‌کند.

مدت انتشار این آگهی جذب سه ماه می‌باشد حال اگر آگهی شغلی در کشور ایتالیا متقاضی نداشت باید دوباره در یک سایت تحت عنوان کاریابی اتحادیه اروپا منتشر شود که مدت انتشار آن نیز سه ماه می‌باشد .

در این مرحله درصورتی‌که در هیچ‌یک از کشورهای عضو اتحادیه اروپا متقاضی برای رسیدن به این شغل وجود نداشت به شرکت‌ها مجوز داده می‌شود ؛ که برای تأمین نیاز انسانی خود از افراد خارجی استفاده کند همان‌طور که متوجه شدید ؛ این پروسه مقداری مشکل است اما یک‌راه حل وجود دارد، در این کشور برای اینکه بتوانید در کشور ایتالیا برای اخذ ویزای کاری اقدام کنید شما می‌توانید ابتدا اقدام به دریافت ویزای تحصیل کشور ایتالیا کرده سپس هنگامی‌که تحصیل خود را به اتمام رساندید به سراغ کارفرماها رفته و از این طریق برای گرفتن ویزای شغلی اقدام کنید.

خوب است بدانید درصورتی‌که شما از یک دانشگاه اروپایی مدرک گرفته باشید هنگام استخدام اولویت را به شما می‌دهند.

 

ویزای کاری ایتالیا

ایتالیا درزمینه ی مواد غذایی کشتی‌سازی وسایل نقلیه پوشاک و … دارای پتانسیل خوبی است و خوب است برای کار در این کشور کاملاً با شرایط صنایع در ایتالیا آشنا شوید تا بتوانید نسبت به انتخاب یک شغل ایده آل عمل کنید. کشور ایتالیا از آن دسته کشورهایی است که اقتصاد قدرتمندی دارد و گفته می‌شود جزء 10 اقتصاد برتر جهان است .

بنابراین چنانچه متوجه شدید در کشور ایتالیا اخذ ویزای کار امری حقوقی است که باید مراحل قانونی و حقوقی آن سپری گردد و اساساً باید کارفرما این امکان را داشته باشد که برای تقاضای کارمند مجوز داشته باشد تا برای کارگر متقاضی ویزای کار درخواست دهد. شما اگر مایل هستید ویزای کاری ایتالیا را انتخاب کنید کل پروسه اخذ ویزای کار بین ۲ تا ۹ ماه به طول می‌انجامد.

موسسه مهاجرتی نیک اندیش ارزو می تواند در اخذ انواع ویزا به خصوص «ویزای سرمایه گذاری کانادا» شما را یاری نماید.

هزینه زندگی در ایتالیا

واحد پولی کشور ایتالیا یورو می‌باشد تخمین زده‌شده است بین ۶۰۰ تا ۷۰۰ یورو هزینه زندگی ماهانه در این کشور می‌باشد.

حال می‌خواهیم قیمت چندین کالای اساسی در کشور ایتالیا برای شما بیاوریم تا باقیمت‌ها بیشتر آشنا شوید لازم به ذکر است قیمت تقریبی بوده و دقیق نمی‌باشد

قیمت یک کیلوگرم گوشت گاو در کشور ایتالیا ۱۴ یورو می‌باشد، یک کیلوگرم برنج ۲.۵ یورو می‌باشد، یک قرص نان ۱.۲۱ یورو می‌باشد.

قیمت بنزین در ایتالیا لیتری 53/1 یورو می‌باشد. در مورد هزینه آب و برق و… نیز باید گفت در صورت زندگی در یک آپارتمان تقریباً ۸۵ متری حدود ۱۵۰ یورو برای شما هزینه دارد.(اخذ انواع ویزا )

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروه کنید به نوشتن و دکمه اینتر را برای جستجو بزنید

سبد خرید
Check Our FeedVisit Us On Instagram