ویزای لندن

سفر به انگلستان با اخذ ویزای لندن توسط ما

کشور انگلستان با تخمینی که  زده شده هزار کیلومتر فاصله از مرز ساحلی دارد گفته می‌شود که کشور بریتانیا بزرگترین کشور به حساب می‌آید که با اطلاعاتی که در دست داریم تعداد بسیاری از اشخاص راکه ازکشورهای مختلف برای دلایل مختلفی خواستار ورود به کشورانگلستان هستند را  به سمت خود می کشاند.

در رابطه با شهر لندن که یکی از شهرهای کشور انگلستان محسوب می شود که از نظر مساحت بزرگترین شهر و پرجمعیت ترین شهر در اروپا به حساب می آید که به صورت تقریبی حدود ۸ میلیون جمعیت در آن وجود دارد در لندن علاوه بر زبان بریتانیایی زبان اصلی آنان زبان انگلیسی می باشد.

اگر شما بخواهید به انگلستان مسافرت کنید برای تحصیل یا زندگی به آنجا بروید باید بگوییم که شما باید بتوانید یکی از ویزاهای انگلستان را بگیرید حال بهتر است اطلاعاتی در این باره به شما ارائه دهیم و آن این است که بریتانیا تمام ویزای مربوط به انگلستان را به تمامی افرادی که خواستار ویزا هستند می دهد با توجه به شرایط و ضوابطی که در نظر گرفته شده است.

بررسی

دولت بریتانیا در حال بررسی گذرنامه های کسانی است که گذرنامه دارند و البته احراز هویت آنان است و البته ناگفته نماند که آژانس مرزبانی بریتانیا مسئول بررسی درخواست ها و گذرنامه ها برای مهاجرت به انگلستان است.

در رابطه با انواع گرفتن ویزا و مهاجرت و پناهندگی هم باید به اطلاع برسانیم که به موارد زیر باید دقت کنید :

۱ _ مجوز تحصیل در انگلستان

۲ _ جواز داشتن کار در کشور انگلستان

۳ _ خواستار اقامت در کشور انگلستان

۴ _ اعطای شهروندی انگلستان

ویزای انگلستان:

شایان به ذکر است که باید پیروان اتحادیه کشورهای اروپایی حدود سه ماه برای ورود خود به بریتانیا اجازه اقامت بگیرند اما آن دسته از شهروندانی که از کشورهای غیر اتحادیه هستند باید حتما قبل از ورودشان به بریتانیا در سرزمین خودشان از طریق دفتر نمایندگان دیپلماتیک آن کشور اقدامات لازم را انجام بدهند.

البته برای غیر اروپاییان کمی سخت است که بخواهند وارد کشور بریتانیا شوند و در آنجا مشغول به انجام کاری شوند باتوجه قوانینی که هنوزم در حال تغییر هستند با این حال قوانینی را که برای مهاجرت به انگلستان لازم است چه برای تحصیل یا کار یا پناهندگی در سایت مخصوص کشور بریتانیا نوشته شده است البته به خاطر پیچیدگی به زبان کاملاً انگلیسی نوشته شده ای که دارد ما خلاصه ای  از قوانین راجع به شرایط شما را به زبان فارسی نوشته ایم تا شما به راحتی به اطلاعات دست پیدا کنید.

بهتر است شما با ما در ارتباط باشید تا بتوانید از آخرین تغییرات نسبت به قوانینی که در حال تغییر است  اطلاعات کسب کنید و توضیحاتی برای شما بدهیم.

شروه کنید به نوشتن و دکمه اینتر را برای جستجو بزنید

سبد خرید
Check Our FeedVisit Us On Instagram