ویزای استرالیا

ویزای استرالیا

چنانچه قصد سفر ، مهاجرت ، تحصیل  یا کار در استرالیا دارید باید ابتدا ویزای معتبر این کشور را دریافت کنید، با ما همراه باشید تا با انواع ویزای استرالیا و روش های اخذ آن آشنا شوید:

ویزای اسکیل ورکر استرالیا

همانطور که از نام این ویزا پیداست ملاک گرفتن این ویزا مهارت ها و سطح تحصیلات متقاضی است. در نتیجه در فرآیند مهاجرت به استرالیا از روش ویزای اسکیل ورکر پیش از هر کاری باید ارزشیابی مثبت مدرک تحصیلی خود را از سازمان مربوط به آن تهیه کنید در اداره مهاجرت استرالیا باید مدرک تحصیلی و شغلی شما ارزشیابی شود که به این مرحله assessment  گفته می شود.visakhezel

ویزای کلاس 189 استرالیا

بهترین ویزا برای ورورد به استرالیا استفاده از ویزای کلاس 189 استرالیا است به این خاطر که شما دارای اقامت دائم هستید، واضح است که شما با این ویزا می توانید در هر کجای استرالیا که مایل باشید ساکن شوید. برای مهاجرت به استرالیا به وسیله ویزای مهارت و تخصص باید امتیازات شما به 60امتیاز برسد. که برای این کار باید ویژگی های زیر را داشته باشید :

  1. سن شما باید کمتر از 44 سال باشد.
  2. باید دارای مدرک معتبر تحصیلی در زمینه یک مهارت خاص باشید
  3. باید دارای سابقه کاری حداقل 5 ساله در رشته فنی و حداقل 3 ساله در رشته دانشگاهی باشید و گواهی سابقه کاری شما از یک محل معتبر به تایید اداره ویزای استرالیا برسد.
  4. باید حتماً تا حدی به زبان انگلیسی تسلط داشته باشید.

ویزای کلاس 190 استرالیا

این ویزا در حقیقت یک ویزای امتیازی است . این ویزا در رابطه با افرادی است که می خواهند  تحت حمیات یک اسپانسر ایالتی باشند. این ویزا مربوط به کسانی می شوند که شرایط اولیه برای گرفتن ویزای دائم استرالیا را ندارند و امتیاز آن ها کمتر از حد مورد نیاز است که علت آن ممکن است بالا بودن سن یا تسلط نداشتن به زبان انگلیسی یا کمبود سابقه کار باشد که این افراد می توانند از ویزای190 استفاده کنند.

برای مثال اگر فردی دارای 55 امتیاز باشد می تواند از یک ایالت تقاضای اسپانسر کند و متعهد شود که برای مدت دو سال در آن ایالت کار کند بنابراین امتیاز او به 60 امتیاز افزایش می یابد و 5  سال اقامت موقت به این فرد داده می شود. که این اقامت بعداً به طور خودکار به اقامت دائم تبدیل خواهد شد.

ویزای استرالیا

 ویزای کلاس 489 استرالیا

این ویزا در واقع یک ویزای امتیازی است. اقامت موقت 4 ساله برای متقاضیان فراهم کرده است. شرط اخذ ویزای استرالیا تعهدی است که متقاضی به یکی از ایالت های استرالیا می دهد که دو سال اول ورودش به استرالیا را برای این ایالت کار کند. متقاضیان این ویزا باید دارای شرایط زیر باشند:

  1. در دو سال اول زندگی در استرالیا در ایالت مرویطه زندگی کنند.
  2. یک سال در ایالت به صورت تمام وقت کار کنند.
  3. سن متقاضی کمتر از 50 سال باشد.

همچنین در صورت زندگی کردن یکی از اقوام درجه یک شما در ایالت مورد نظر 10 امتیاز به شما تعلق گرفته خواهد شد. لازمه گرفتن این ویزا داشتن 50 امتیاز مستقل می باشد که به وسیله اسپانسر ایالتی یا فامیلی 10 امتیاز اضافه و مجموع امیتاز ها به 60 می رسد.اخذ انواع ویزا 

شروه کنید به نوشتن و دکمه اینتر را برای جستجو بزنید

سبد خرید
Check Our FeedVisit Us On Instagram