ویزای مکزیک

ویزای مکزیک

مکزیک یکی از مکان های جذاب و هیجان‌ انگیز برای گردشگران می باشد و جاذبه‌های گوناگونی از آثار به‌ جا مانده از تمدن مایا و جنگل‌های زیادی که هزاران طوطی در آن زندگی می‌کنند، تا شهرهای شلوغ و به روز و جاذبه‌های شهری و امروزی، گردشگران را مجذوب تورهای مکزیک خواهد کرد.visakhezel

انواع ویزای مکزیک

سفارت مکزیک در ایران برای درخواست‌ هایی ویزای مکزیک صادر کرد که سفر، وجهه مالی نداشته باشد؛ مثلا، سفر توریستی، حضور داشتن در کنفرانس‌ها و جلسه‌های کاری و غیره

مرحله های صدور ویزا

اولین و البته یکی از اصلی ترین مراحل صدور ویزای مکزیک گرفتن زمان است؛ به دلیل اینکه سفارت به درخواست‌‌ های ویزا تنها به زمان قبلی جواب خواهد داد . متقاضیان برای گرفتن وقت می بایست به سیستم Maxitel مراجعه نمایند. گفتنی است گرفتن  وقت رایگان می باشد و امکان صدور وقت فوری برای ویزای مکزیک وجود ندارد.

سپس متقاضی می بایست در وقت مشخص شده برای تحویل مدارک و اجرای مصاحبه به محل سفارت مراجعه نماید. بدیهی است در صورت ناقص بودن مدارک، سفارت این حق را برای خود قائل است تا مصاحبه را کنسل کند.اخذ انواع ویزا 

مدارک لازم برای ویزای مکزیک

1. کامل کردن فرم درخواست این فرم می بایست برای هر متقاضی کامل پر شود. برای متقاضیان زیر 18 سال فرم می بایست به وسیله ی هر دوی والدین امضا شود.

2. اصل پاسپورت متقاضی دارای حداقل 6 ماه اعتبار به همراه رونوشت صفحه اول ، ویزاها و صفحه‌ های مهرخورده

3. اصل پاسپورت‌‌های قدیمی به همراه رونوشت از ویزاها و مهرهای ورود

4. عکس رنگی تازه با زمینه سفید

5. دعوت‌نامه؛

  • تنها برای سفرهای کاری و رسمی اعتبار دارد. (برای سفرهای شخصی/ توریستی دعوت‌نامه قابل قبول نمی باشد.)
  • تنها در صورتی اعتبار دارد که به وسیله ی یک کمپانی دولتی یا خصوصی در مکزیک صادر گردیده باشد و این کمپانی برای دولت مکزیک شناخته شده باشد.
  • تنها در صورتی دارای اعتبار می باشد که روی کاغذ سربرگ آن شرکت صادر گردیده باشد.
  • تنها در صورتی دارای اعتبار می باشد که در آن اطلاعات تماس و نشانی، هدف، اطلاعات شخص متقاضی، مکان و مدت زمان سفر و فرد یا کمپانی مسئول برای پرداخت مخارج متقاضی شخص شده باشد.
  • تنها در صورتی دارای اعتبار می باشد که به شکل درست امضا شده باشد و یک کپی از کارت شناسایی رسمی فرد امضا کننده به آن ضمیمه گردد.

 

هر آنچه که می بایست درباره مکزیک بدانید
  • مناسب ترین رستوران های مکزیکو سیتی، پایتخت مکزیک
  • راهنمای سفر به مکزیک

شروه کنید به نوشتن و دکمه اینتر را برای جستجو بزنید

سبد خرید
Check Our FeedVisit Us On Instagram